Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 30 липня 2015, 12:50

Чергове зібрання спостережної комісії райдержадміністрації

sposterejna 30.07.2015 відбулося зібрання спостережної комісії з умовно-достроково звільненими у І півріччі 2015 року до якої увійшли керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Ірина Міненко повідомила присутніх що, за звітній період 2015 року проведено 6 засідань, де обговорювалися питання організації та здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених, надання їм допомоги у соціальній адаптації.

Протягом 6 місяців 2015 року на облік спостережної комісії було  взято 5 осіб. Знято з обліку 1 особа. Всього станом на 13.07.2015 року перебуває на обліку 11 осіб. Всі вони пройшли безкоштовне медичне обстеження, 3 особам надано одяг та продукти харчування. До районного центру зайнятості звернулося у І півріччі 2015 року 6 осіб, 3 – перебувають на обліку як безробітні.

З метою запобігання вчинення повторних злочинів та профілактики соціально небезпечних хвороб районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей  та молоді проведено профілактичну роботу з  особами умовно-достроково звільненими.

Осіб, умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі, заслухано на засіданнях спостережної комісії, з’ясовано наявність проблем у соціальній адаптації, запропоновано шляхи можливого їх вирішення.

До районного центру зайнятості звернулося  у I півріччі 2015 року 6 осіб 3 з них перебувають на обліку як безробітні.

По закінченні засідання члени комісії вирішили налагодити тісну співпрацю щодо надання повного комплексу послуг умовно – засудженим що перебувають на обліку спостережної комісії райдержадміністрації особливу увагу звернути на профілактичну роботу, надання медичного обслуговування, забезпечення продуктами харчування та одягом, надання психологічних, соціально – педагогічних, соціально – медичних та інформаційних послуг.