Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 17 лютого 2015, 16:08

ПРОТОКОЛ №1

 

ПРОТОКОЛ №1

29.01.2015                                                           смт. Катеринопіль

 

Присутні:

Голова комісії: Міненко І.Б.

Секретар:          Вовкотруб О.П.

Члени комісії:   Пономаренко К.Б.

Кондратенко Т.І.

Лисенко  Т.І.

Андрущенко Н.О.

Борецька Л.А.

Рябов П.П.

Заремба Л.М.

Запрошені: Каратнюк М.В. – начальник Катеринопільського відділення КВІ в районі,  Лимаренко А.Ю. – В.О. начальника СДІМ Катеринопільський РВУМВС

Порядок денний:

1. Про підведення підсумків роботи спостережної комісії райдержадміністрації протягом звітного періоду 2014 року.

2. Про розгляд, обговорення та затвердження плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2015 рік.

3.   Про надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, що знаходяться на обліку спостережної комісії протягом 2014 року.

Слухали:

  1. Про підведення підсумків роботи спостережної комісії райдержадміністрації протягом звітного періоду 2014 року.

Виступили:

  1. Заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Міненко І.Б., яка повідомила, що відповідно до пункту 19 пп.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року №1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» голова комісії інформує громадськість через засоби масової інформації про результати діяльності комісії не рідше ніж один раз на півроку та подає  щороку до 1 березня  звіт органу, який її утворив.

Протягом 2014 року. На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.01.2013 року № 9 при Катеринопільській районній державній адміністрації створена та здійснює діяльність спостережна комісія. Спостережна комісія здійснює організацію  та  громадський  контроль за дотриманням прав, основних  свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, організації виховної роботи з особами, умовно-достроково-звільненими від відбування покарання та контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання. За звітний період проведено 13 засідань, де обговорювалися  питання організації та здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених, надання їм допомоги у соціальній адаптації.

Протягом 12 місяців 2014 року на облік спостережної комісії було взято 5 осіб. Всього станом на 29.01.2015 року перебуває на обліку 9 осіб. Всі вони пройшли безкоштовне медичне обстеження , 2 осіб працевлаштовано.

Знято з обліку 6  осіб (Лук’яненко Є.В. с. Суха Калигірка, Круценко Є. В., с.Радчиха, Поліщук В.Ю., с.Радчиха, Стеценко Р. А., с.Киселівка, Мельник С.В., смт.Катеринопіль, Шикша А.І., смт.Катеринопіль)

Комісія у своїй діяльності користується бланком та печаткою зі своїм найменуванням, рішення комісії оформлюється постановою.

План роботи комісії на 2015 рік та звіти про роботу будуть висвітлені на сайті Катеринопільської райдержадміністрації.

Діяльність спостережної комісії базувалася на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

 

Вирішили:

1.

Звіт голови спостережної комісії взяти до відома, головному спеціалісту по роботі з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації, секретарю комісії Вовкотрубу О.П. підготувати та направити звіт про роботу спостережної комісії за результатами діяльності протягом 2014 року голові Катеринопільської райдержадміністрації до 1 березня 2015 року, подати вищевказану інформацію в районну газету Катеринопільський вісник та висвітлити на сайті Катеринопільської райдержадміністрації.

 

 

Слухали:

2. Про розгляд, обговорення та затвердження плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2015 рік.

Виступили:

 

1.

головний спеціаліст по роботі з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації, секретар комісії Вовкотруб О.П., який проінформував присутніх на засіданні комісії про план роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2015 рік

2.

головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Борецька Л.А., яка внесла пропозицію включити до плану роботи заслуховування голів сільських рад на території яких перебувають громадяни достроково – умовно засуджені.

3.

з пропозиціями до плану роботи на 2015 рік виступили начальник управління юстиції Рябов П.П., начальник відділу КВІ в районі Каратнюк М.В. та заступник начальника управління праці  та соціального захисту населення Сомик О.В.

 

 

Вирішили:

1.

план роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2015 рік з урахуванням пропозицій членів комісії погодити та подати на затвердження голові спостережної комісії Міненко І.Б.

 

 

 

Слухали:

3. Про надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, що знаходяться на обліку спостережної комісії протягом 2014 року.

Виступили:

 

1.

Голова спостережної комісії Міненко І.Б., яка наголосила на необхідності надання повного комплексу послуг умовно - засудженим та запропонувала заслухати  звіти членів комісії щодо  надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, що знаходяться на обліку спостережної комісії

2

Директор районного центру зайнятості Кондратенко Т.І. яка повідомила, що протягом 2014 року було працевлаштовано 2 осіб, станом на 28.01.2015 року перебуває на обліку  2 осіб. Особам, що перебувають на обліку надаються профінформаційні та профконсультаційні послуги, пропонується участь у семінарах, залучення до громадських роботах та ін.. Центром зайнятості надавалися якісні та адресні соціальні послуги, з метою здобуття навиків та вмінь щодо пошуку джерел вакансій, техніки співбесіди з роботодавцем та складання резюме.

3.

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Борецька Л.А. повідомила, що особам звільненим від відбування покарання   проводилось медичне обстеження, обстеження для експрес-діагностики на ВІЛ, флюорографічне обстеження в центральній районній лікарні.

4.

Заступник начальника управління праці  та соціального захисту населення Сомик О.В., який повідомив, що 2 чоловікам надано матеріальну допомогу, 1 продукти харчування.

5.

Голова районної організації Товариства Червоного Хреста Пономаренко К.Б. повідомила, що особам які зверталися до Товариства Червоного Хреста  було запропоновано отримання продуктових наборів та одягу.

6.

Спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Заремба Л.М. доповіла, що спеціалістами РЦСССДМ надаються психологічні, соціально-педагогічні, соціально-медичні, соціально-економічні, юридичні та інформаційні послуги особам, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі. З метою соціальної адаптації осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, проводяться заходи, спрямовані на визначення умов проживання, наявності необхідних документів, працевлаштування, здійснення соціального супроводу.

7.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лисенко Т.І. наголосила, що спеціалістами постійно проводиться роз’яснювальна  профілактична робота із дітьми, які вчинили правопорушення, та їх батьками стосовно належного виховання неповнолітніх у сім’ях. На постійному контролі знаходиться питання щодо навчання та поведінки дітей даної категорії у навчальних закладах, відвідування неповнолітніми гуртків та секцій відповідно до уподобань у вільний від навчання час. Обстежуються умови проживання дітей даної категорії, про що складається відповідний акт обстеження житлово-побутових умов родини

 

 

Вирішили:

1.

Членам комісії налагодити тісну співпрацю щодо надання повного комплексу послуг умовно – засудженим, що перебувають на обліку спостережної комісії райдержадміністрації. Особливу увагу звернути на профілактичну роботу, надання медичного обслуговування, забезпечення продуктами харчування та одягом,  надання психологічних, соціально-педагогічних,   соціально-медичних та інформаційних послуг.

2.

Членам спостережної комісії щомісяця до 10 числа надавати інформацію щодо наданих послуг умовно – засудженим особам заступнику голови  Катеринопільської райдержадміністрації, голові спостережної комісії Міненко І.Б.

 

 

 

 

 

Голова спостережної комісії                                               І.Б. Міненко

 

Секретар                                                                                О.П. Вовкотруб