Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 17 лютого 2015, 15:57

Постанова №1 Спостережної комісії Катеринопільської райдержадміністрації

 

29.01.2015 року
                
               Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах»(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 № 1042), розпорядження голови Катеринопільської районної державної адміністрації від 25.01.2013 №9, враховуючи протокол засідання спостережної комісії при Катеринопільській районній державній адміністрації від 29  січня 2015 року:
 

Постановляємо:

.

  1. Звіт голови спостережної комісії взяти до відома, головному спеціалісту по роботі з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації, секретарю комісії Вовкотрубу О.П. підготувати та направити звіт про роботу спостережної комісії за результатами діяльності протягом 2014 року голові Катеринопільської райдержадміністрації до 1 березня 2015 року, подати вищевказану інформацію в районну газету Катеринопільський вісник та висвітлити на сайті Катеринопільської райдержадміністрації
  2. План роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2015 рік з урахуванням пропозицій членів комісії погодити та подати на затвердження голові спостережної комісії Міненко І.Б.

3. Членам комісії налагодити тісну співпрацю щодо надання повного комплексу послуг умовно – засудженим, що перебувають на обліку спостережної комісії райдержадміністрації. Особливу увагу звернути на профілактичну роботу, надання медичного обслуговування, забезпечення продуктами харчування та одягом,  надання психологічних, соціально-педагогічних,   соціально-медичних та інформаційних послуг.

4. Членам спостережної комісії щомісяця до 10 числа надавати інформацію щодо наданих послуг умовно – засудженим особам заступнику голови  Катеринопільської райдержадміністрації  Міненко І.Б.

 

Голова спостережної комісії                                      І.Б. Міненко

 

Секретар                                                                     О.П. Вовкотруб