Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Діяльність спостережної комісії райдержадміністрації

Спостережна комісія Катеринопільської районної державної адміністрації  утворена відповідно до розпорядження голови Катеринопільської  районної державної адміністрації від  25.01.2019  року  № 9 "Про спостережну комісію Катеринопільської районної державної адміністрації".У своїй діяльності спостережна комісія  керується Конституцією України, Кримінально - виконавчим кодексом України, Законами України  "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії  та піклувальні ради при спеціальних виховних установах" (зі змінами) та іншими нормативно – правовими актами.

Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Основними завданнями спостережної комісії є організація  та здійснення  громадського  контролю за дотриманням прав, основних  свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Протягом І півріччя 2020 року організація роботи комісії здійснювалася відповідно до затвердженого плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2020 рік. Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання. Рішення комісії згідно порядку денного приймалися колегіально, відкритим голосуванням. Всі засідання спостережної комісії були оформлені постановами та підписані головою комісії. Протягом звітного періоду спостережною комісією проведено 5 засідань спостережної комісії, на яких розглянуто наступні питання: про розпорядження голови райдержадміністрації від 15.01.2020 № 14 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25.01.2019 № 9"; про результати діяльності спостережної комісії Катеринопільської районної державної адміністрації протягом 2019 року; про зняття з обліку спостережної комісії райдержадміністрації та припинення громадського контролю умовно-достроково звільненого жителя смт Катеринопіль Дмитрова В'ячеслава Миколайовича; про роботу Єрківської об'єднаної територіальної громади щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання; про роботу Мокрокалигірської об'єднаної територіальної громади щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання. За результатами розгляду питань винесено відповідні постанови.

На підставі інформації органів і установ виконання покарань спостережною комісією райдержадміністрації ведеться облік осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Станом на 01.07.2020 року на обліку спостережної комісії перебуває 2 особи, умовно-достроково звільнені від відбування покарання.

Територіальним центром надання соціальних послуг Катеринопільського району постійно проводиться робота щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі та надання їм натуральної допомоги (продукти харчування, одяг) при потреб. Протягом І півріччя 2020 року до центру звернулась одна особа, якій було надано 1 продуктовий набір на суму – 120 грн., гуманітарна допомога речами – одягом і взуттям.

З метою запобігання вчиненню повторних злочинів та профілактики соціально небезпечним хворобам районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно проводиться профілактична робота з особами, звільненими з місць позбавлення волі. Протягом І півріччя 2020 року поставлено на облік та надається послуга соціального супроводу 1 особі.

На "комісію з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету" протягом І півріччя 2020 року, звернень від громадян умовно-достроково звільнених від відбування покарання не надходило.

Протягом І півріччя 2020 року особи, звільнені умовно-достроково від відбування покарання, на обліку в Катеринопільській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості не перебували.

Також на веб-сайті Катеринопільської райдержадміністрації висвітлюються актуальні питання діяльності спостережної комісії у відповідному розділі "Діяльність спостережної комісії РДА".

Робота спостережної комісії райдержадміністрації і надалі буде спрямована на неухильне виконання покладених на неї завдань.

 

Середа, 22 липня 2020, 11:14

Повідомлення

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в районній державній адміністрації, виникла  необхідність  внести зміни до складу спостережної комісії Катеринопільської районної державної адміністрації.


Спостережна комісія Катеринопільської районної державної адміністрації  утворена відповідно до розпорядження голови Катеринопільської  районної державної адміністрації від  25.01.2019  року  № 9 "Про спостережну комісію Катеринопільської районної державної адміністрації" (зі змінами). У своїй діяльності спостережна комісія  керується Конституцією України, Кримінально - виконавчим кодексом України, Законами України  "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії  та піклувальні ради при спеціальних виховних установах" (зі змінами) та іншими нормативно – правовими актами.

Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Основними завданнями спостережної комісії  є  організація  та здійснення  громадського  контролю за дотриманням прав, основних  свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

Протягом 2019 року організація роботи комісії здійснювалася відповідно до затвердженого плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2019 рік. Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання.  Рішення комісії згідно порядку денного  приймалися колегіально, відкритим голосуванням. Всі засідання спостережної комісії були оформлені постановами та підписані головою комісії. Протягом звітного періоду спостережною комісією проведено 12 засідань, на  яких  розглянуто  20  питань її компетенції. Серед них, зокрема: 9 – організаційних, 5 – щодо надання допомоги у соціальній адаптації особі, умовно-достроково звільненій від відбування покарання, 2 - щодо зняття з обліку спостережної комісії райдержадміністрації та припинення громадського контролю над умовно-достроково звільненою особою, 4 – щодо взяття на облік спостережної комісії райдержадміністрації громадян звільнених умовно-достроково. Осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, заслухано на засіданні спостережної комісії, з’ясовано наявність у них проблем у соціальній адаптації, запропоновано шляхи можливого їх вирішення, надано роз’яснення щодо порядку взяття на облік районним центром зайнятості для  надання допомоги у працевлаштуванні та проведення медичного обстеження в центральній районній лікарні, Крім того, з даними особами проведено виховну роботу у вигляді профілактичної бесіди щодо поведінки в суспільстві та недопущення ними нових злочинів, надано роз’яснення щодо законних прав та громадських обов’язків, а також, надано консультації з різних питань з метою сприяння  в соціальній адаптації.

На підставі інформації органів і установ виконання покарань спостережною комісією райдержадміністрації ведеться облік осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Станом на 01.01.2020 року  на обліку спостережної комісії перебуває 3 особи, умовно-достроково звільнені від відбування покарання. Протягом 2019 року на облік спостережної комісії було взято 3 особи.

Територіальним центром надання соціальних послуг району постійно проводиться робота щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі та надання їм натуральної допомоги (продукти харчування, одяг) при потребі. Протягом 2019 року до центру  звернулось 2 особи , яким було надано  продуктові набори та одяг.

Комісією з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок місцевого бюджету надано допомогу 3 особам, умовно - достроково звільненим від відбування покарання на суму 1300 грн.

З метою запобігання вчиненню повторних злочинів та профілактики соціально небезпечним хворобам районним центром соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді постійно проводиться профілактична робота з особами  взятими на облік. У 2019 році до центру надійшло 12 повідомлень з районного сектору з питань пробації про взяття на облік осіб, що відбувають покарання без позбавлення волі та 3 повідомлення з Катеринопільського відділення Звенигородського відділу поліції Головного управління  Національної поліції  України в Черкаській області про умовно-достроково звільненого з місць позбавлення волі, надано 2 соціальні послуги, з них 12 особам, засудженим без позбавлення волі та членам їх сімей та 3 особі, умовно - достроково звільненій від відбування покарання.

Протягом січня-грудня 2019 року Катеринопільською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості взята на облік 1 особа звільнена умовно-достроково з місць позбавлення волі. Під час перебування на обліку була проінформована про всі актуальні вакансії, подані роботодавцями району, отримувала як індивідуальні, так і групові профінформаційні та профконсультаційні послуги. Знята з обліку в зв'язку з невідвідуванням центру зайнятості без поважних причин протягом 30 робочих днів на підставі абзацу 2 підпункту 2 пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення на обліку осіб, які шукають роботу.

Робота спостережної комісії райдержадміністрації і надалі буде спрямована на неухильне виконання покладених на неї завдань.

Четвер, 02 січня 2020, 16:06

Повідомлення

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в районній державній адміністрації, виникла  необхідність  внести зміни до складу спостережної комісії Катеринопільської районної державної адміністрації.

Спостережна комісія Катеринопільської районної державної адміністрації  утворена відповідно до розпорядження голови Катеринопільської  районної державної адміністрації від  25.01.2019 року  №9 "Про спостережну комісію Катеринопільської районної державної адміністрації". У своїй діяльності спостережна комісія  керується Конституцією України, Кримінально -  виконавчим кодексом України, Законами України  "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії  та піклувальні ради при спеціальних виховних установах" (зі змінами) та іншими нормативно – правовими актами.

Основними завданнями спостережної комісії  є  організація  та здійснення  громадського  контролю за дотриманням прав, основних  свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Для здійснення вищезгаданих завдань комісія співпрацює з органами місцевого самоврядування, Катеринопільським  відділенням Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, Катеринопільським РС філії ДУ "Центр пробації" в Черкаській області, районним центром зайнятості, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, громадськими організаціями.

Протягом І півріччя 2019 року організація роботи комісії здійснювалася відповідно до затвердженого плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2019 рік.  Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання.  Рішення комісії згідно порядку денного  приймалися колегіально, відкритим голосуванням. Всі засідання спостережної комісії були оформлені постановами, які підписані головою комісії. На протязі звітного періоду спостережною комісією проведено 6 засідань, на  яких  розглянуто  11  питань її компетенції. Серед них, зокрема: 9 – організаційних, 2 – щодо надання допомоги у соціальній адаптації особам, умовно-достроково звільненим від відбування покарання. Особам, умовно-достроково звільненим від відбування покарання надано роз’яснення щодо порядку взяття на облік районним центром зайнятості для  надання допомоги у працевлаштуванні, отримання одноразової грошової допомоги, проведення медичного обстеження в центральній районній лікарні тощо. Крім того, з даними особами проведено виховну роботу у вигляді профілактичної бесіди щодо поведінки в суспільстві та недопущення ними нових злочинів, надано роз’яснення щодо законних прав та громадських обов’язків, а також, надано консультації з різних питань з метою сприяння  в соціальній адаптації.

На підставі інформації органів і установ виконання покарань спостережною комісією райдержадміністрації ведеться облік осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Станом на 01.07.2019 року  на обліку спостережної комісії перебуває 2 особи, умовно-достроково звільнені від відбування покарання.  Протягом  І півріччя 2019  року на облік спостережної комісії було взято 2 особи.

Територіальним центром надання соціальних послуг району постійно проводиться робота щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі та надання їм натуральної допомоги (продукти харчування, одяг) при потребі. Протягом І півріччя 2019 року до центру  звернень не надходило.

Комісією з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок місцевого бюджету  надано допомогу 1 особі, звільненій з місць позбавлення волі на  суму 500 грн.

З метою запобігання вчиненню повторних злочинів та профілактики соціально небезпечним хворобам районним центром соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді постійно проводиться профілактична робота з особами  взятими на облік. У І півріччі 2019 року  до центру надійшло 7 повідомлень з районного сектору з питань пробації про взяття на облік осіб, що відбувають покарання без позбавлення волі, яким надано 14 соціальних послуг.

Робота спостережної комісії райдержадміністрації і надалі буде спрямована на неухильне виконання покладених на неї завдань.

IMG_378328.02.2019 перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко провів чергове засідання спостережної комісії Катеринопільської районної державної адміністрації. На засіданні комісії розглянуто наступні питання: про  результати роботи спостережної комісії Катеринопільської районної державної адміністрації протягом 2018 року; про взяття на облік спостережної комісії Катеринопільської районної державної адміністрації умовно-достроково звільненого від відбування покарання.

IMG_3782

 

 

 

За результатами  засідання, членами спостережної комісії прийнято відповідні рішення щодо організації громадського контролю за поведінкою  осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання  протягом невідбутої частини покарання та здійсненні заходів з їх соціальної адаптації.

Спостережна комісія Катеринопільської районної державної адміністрації  утворена відповідно до розпорядження голови Катеринопільської  районної державної адміністрації від  25.01.2019  року  № 9 "Про спостережну комісію Катеринопільської районної державної адміністрації".У своїй діяльності спостережна комісія  керується Конституцією України, Кримінально - виконавчим кодексом України, Законами України  "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії  та піклувальні ради при спеціальних виховних установах" (зі змінами) та іншими нормативно – правовими актами.

Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Основними завданнями спостережної комісії  є  організація  та здійснення  громадського  контролю за дотриманням прав, основних  свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Протягом  2018 року організація роботи комісії здійснювалася відповідно до затвердженого плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2018 рік.  Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання.  Рішення комісії згідно порядку денного  приймалися колегіально, відкритим голосуванням. Всі засідання спостережної комісії були оформлені постановами та  підписані головою комісії. На протязі звітного періоду спостережною комісією проведено 11 засідань, на  яких  розглянуто  14  питань її компетенції. Серед них, зокрема: 12 – організаційних, 1 – щодо надання допомоги у соціальній адаптації особі, умовно-достроково звільненій від відбування покарання, 1- щодо зняття з обліку спостережної комісії райдержадміністрації та припинення громадського контролю над умовно-достроково звільненою особою. Особу, умовно-достроково звільнену від відбування покарання , заслухано на засіданні спостережної комісії, з’ясовано наявність у неї проблем у соціальній адаптації, запропоновано шляхи можливого їх вирішення, надано роз’яснення щодо порядку взяття на облік районним центром зайнятості для  надання допомоги у працевлаштуванні та проведення медичного обстеження в центральній районній лікарні, Крім того, з даною особою проведено виховну роботу у вигляді профілактичної бесіди щодо поведінки в суспільстві та недопущення нею нових злочинів, надано роз’яснення щодо законних прав та громадських обов’язків, а також, надано консультації з різних питань з метою сприяння  в соціальній адаптації.

На підставі інформації органів і установ виконання покарань спостережною комісією райдержадміністрації ведеться облік осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Станом на 01.01.2019 року  на обліку спостережної комісії перебуває 1 особа, умовно-достроково звільнена від відбування покарання.  Протягом  2018  року на облік спостережної комісії було взято 1 особу.

Територіальним центром надання соціальних послуг району постійно проводиться робота щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі та надання їм натуральної допомоги (продукти харчування, одяг) при потребі. Протягом 2018 року до центру   звернулась 1 особа , якій було надано  продуктові набори та одяг.

Комісією  з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок місцевого бюджету  надано допомогу 1 особі, умовно - достроково звільненій від відбування покарання на  суму 300 грн.

З метою запобігання вчиненню повторних злочинів та профілактики соціально небезпечним хворобам районним центром соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді постійно проводиться профілактична робота з особами  взятими на облік. У  2018 році  до центру надійшло 17 повідомлень з районного сектору з питань пробації про взяття на облік осіб, що відбувають покарання без позбавлення волі та 1 повідомлення з Катеринопільського відділення Звенигородського відділу поліції    Головного   управління  Національної    поліції   України в Черкаській  області про умовно-достроково звільненого з місць позбавлення волі, надано  22 соціальні послуги, з них 21 особам, засудженим без позбавлення волі та членам їх сімей та 1 особі, умовно - достроково звільненій від відбування покарання.

Робота спостережної комісії райдержадміністрації і надалі буде спрямована на неухильне виконання покладених на неї завдань.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник голови

райдержадміністрації,

голова спостережної комісії

райдержадміністрації

 

____________ В. КОВАЛЕНКО

"___ " ____________ 20__року

ПЛАН

роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2019 рік

 

1. Підведення підсумків роботи спостережної комісії райдержадміністрації протягом звітного періоду 2018 року.

 

 

Голова спостережної комісії райдержадміністрації

( до 01 березня 2019 року)

 

2.  Взаємодія спостережної комісії райдержадміністрації, Катеринопільського відділення поліції Звенигородського відділу  Головного управління національної поліції в Черкаській області  і Катеринопільського районного сектору з питань пробації   Центрального міжрегіонального           управління  з питань виконання   кримінальних покарань та пробації .

 

 

Члени  спостережної  комісії райдержадміністрації, Катеринопільський     районний сектор з питань пробації, Катеринопільське відділення

поліції

(постійно)

3.  Подання звіту про проведену роботу спостережної комісії протягом 2018 року до Катеринопільської райдержадміністрації.

Секретар спостережної комісії райдержадміністрації

(до 1 березня 2019)

 

 

4.  Проведення виховної роботи з особами, звільненими від відбування покарання умовно-достроково протягом невідбутої частини покарання.

 

 

Члени   спостережної   комісії райдержадміністрації,  районний центр соціальних служб  для  сім'ї,  дітей  та молоді , виконкоми сільських та селищних рад району

(постійно)

 

5.  Проведення прийому  умовно – достроково звільнених осіб, розгляд їх звернень та прийняття рішення щодо них.

 

Голова спостережної комісії райдержадміністрації

(постійно)

6.  Надання   допомоги  у   соціальній   адаптації   особам,   звільненим    від

відбування покарання, що знаходяться на обліку спостережної комісії.

 

Управління  соціального захисту населення райдержадміністрації,

виконкоми сільських та селищних рад району

(постійно)

7. Розгляд  зверненнь  осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання та винесення відповідних рішеннь.

 

Члени   спостережної   комісії райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад району,

(по мірі надходження звернень)

8. Здійснення заходів соціального патронажу щодо осіб,
звільнених від відбування покарання.

Члени   спостережної   комісії райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад району

(постійно)

9. Надання матеріальної допомоги та допомоги у працевлаштуванні особам, звільненим від відбування покарання умовно-достроково протягом невідбутої частини покарання.

 

Районний центр зайнятості населення, управління  соціального     захисту населення райдержадміністрації

(постійно)

10. Надання  допомоги у відновленні паспорта громадянина України та персонального ідентифікаційного номера.

 

Катеринопільський районний сектор управління ДМС,  Катеринопільське відділення  Звенигородської   ОДПІ,  виконкоми сільських та селищних рад району

(постійно)

11.  Забезпечення здійснення заходів виховного характеру  з особами, які систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, учиняють інші правопорушення та підлягають під дію Закону України "Про
адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі".

 

Катеринопільське  відділення  поліції, виконкоми сільських та селищних рад району, члени спостережної комісії райдержадміністрації

(постійно)

12. Обговорення  та вивчення нововведень та змін, що стосуються законів України та інших нормативно-правових актів, які регламентують діяльність спостережних комісій, розгляд подань місцевої прокуратури та прокуратури області про усунення порушень вимог законодавства у діяльності спостережних комісій щодо здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених осіб.

 

Члени спостережної комісії райдержадміністрації

(постійно)

 

13.  Розгляд подань Катеринопільського районного сектору з питань пробації  щодо застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт.

 

Члени   спостережної   комісії райдержадміністрації, Катеринопільський районний сектор з питань пробації, Катеринопільське відділення поліції

(постійно)

14. Розгляд та затвердження звіту про результати діяльності спостережної комісії за 1 півріччя 2019 року,  для подальшого надання до Черкаської обласної спостережної комісії.

 

Головний    спеціаліст   відділу організаційного забезпечення та взаємодії  з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації

(липень)

15. Висвітлення роботи спостережної комісії в засобах масової інформації та звітування  про проведену роботу щодо адаптації облікових осіб за минулий рік.

 

Головний    спеціаліст     відділу організаційного забезпечення та взаємодії  з правоохоронними органами  апарату райдержадміністрації, завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

(Лютий, серпень)

 

16. Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання.

Катеринопільське  відділення поліції ,

виконкоми сільських та селищних

рад району, члени спостережної комісії

райдержадміністрації

(постійно)

17.  Проведення   засідань    спостережної    комісії.

Голова спостережної комісії

райдержадміністрації

(щомісячно)

 

18. Здійснення соціального патронажу з метою проведення діагностичної, контролюючої, адапційно - реабілітаційної роботи для встановлення і підтримування тривалих зв’язків з умовно-достроково звільненими особами, вчасно виявляти проблемні питання та оперативно надавати допомогу.

 

Виконкоми сільських та селищних рад

району

(постійно)

 

19.  Про роботу Єрківської об’єднаної територіальної громади  щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання.

Члени спостережної комісії

райдержадміністрації,

голова Єрківської об’єднаної

територіальної громади

(квітень)

20.  Про роботу Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади  щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання.

Члени спостережної комісії

райдержадміністрації,

голова Мокрокалигірської об’єднаної

територіальної громади

(травень)

20.  Розробити та затвердити  план  роботи  спостережної  комісії  райдержадміністрації   на 2020 рік.

 

Секретар спостережної  комісії райдержадміністрації

(грудень)

 

 

Головний    спеціаліст   відділу

організаційного забезпечення

та взаємодії  з правоохоронними

органами апарату райдержадміністрації                                                                                   О.А. Вишнівська

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3