Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 08 листопада 2018, 09:52

Славетний шлях до Олімпу!

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Районний Будинок Культури. В залі  справжні любителі музичного мистецтва. Лунають бурхливі оплески  -  на сцену піднімається невеличкий ансамбль сопілкарів «Дивограй». славетні юні віртуози, що сягнули вершин майстерності.

Це так Катеринопільська дитяча музична школа святкує перемогу цих юних створінь у міжнародному фестивалі «EUROPEAN  KITEN  AWARDS – 2018»  в Болгарії.

Влітку уславлений колектив сопілкарів під керівництвом                         Добровольської Н.М. змагався у престижному міжнародному фестивалі і виборов               І місце. В складі колективу солістка, віртуоз, Нагорна Діана здобуває теж перше місце. До делегації в дружню Болгарію приєдналась юна скрипалька Марія Сайко і її дебют став не менш успішним – І місце серед солістів інструменталістів.

На заході присвяченому вшануванню колективу  Микола Молоков, директор Катеринопільської дитячої музичної школи, розповів  про тернистий творчий шлях і здобутки  «Дивограю», подякував батькам юних музикантів.

Свої вітання висловили Вовкотруб Микола Вікторович, директор Катеринопільської філії ТОВ «Урожай», Приходько Сергій Мусійович     , директор Агрофірми «Мрія».

Лауреатів фестивалів і конкурсів привітала  заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, вручила юним музикантам Подяки Катеринопільської райдержадміністрації  і грошові винагороди від  керівників ФГ Гончар та ТОВ Гетьмана В.П.

Учні музичної школи і актори Катеринопільського районного будинку культури подарували лауреатам свої музичні та пісенні вітання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити