Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 18 жовтня 2018, 10:18

В центральній районній бібліотеці відбулись заходи до Дня захисника України

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_3062Нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як символ  і прагнення в кожній людини до вільного та незалежного життя. Козак - це передовсім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. ШЛЯХЕТНІСТЬ, МУДРІСТЬ, ВІДВАГА – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш! Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків.

До цієї події  районна бібліотека для дітей  щороку проводить виховні заходи  для своїх читайликів. Тож і цього року 11 жовтня учні 5-б класу школи №1 поринули в минуле України, на Січ, на острів Хортицю - осередок козацтва на Дніпрі. Дітям цікаво було дізнатись: хто такі запорожці та  як ставали ними,  про героїчні звитяги козаків, їх походи, побут та звичаї.

Для  присутніх було проведено козацькі перегони “Козаки- не простаки”. Читальна зала  районної бібліотеки для дітей перетворилась на ігровий майданчик. Поділившись на дві команди діти взяли участь у козацьких розвагах:  відповідали на запитання вікторини,  змагалися на спритність, проявляли свої  знання про видатних особистостей України, ознайомилися з викладкою книг про українське козацтво.

Додати коментар

Захисний код
Оновити