Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 08 жовтня 2018, 06:57

Відбувся захід до Міжнародного дня людей похилого віку

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG-46f4a77eae836bd339a8139b1860875a-VЩорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

От і в Катеринопільському краєзнавчому музеї 2 жовтня 2018 року відбувся захід до цього чистого і світлого дня ветерана праці - свята наших батьків, бабусь і дідусів. День, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність. Тож головні гості, які завітали на захід – це наймудріше, найшанованіше старше покоління.

Привітати їх завітали поважні гості: Голова організації ветеранів Поліщук Микола Маркович, начальник територіального центру надання соціальних послуг  Катеринопільського району Жоломко Анна Андріївна та представник від Катеринопільського відділу ГУ ПФУ Ткаченко Тетяна Василівна, які побажали присутнім довгого віку життя, здоров’я та мирного неба над головою.

Також свої слова привітання висловили юні аматори сцени, учні Катеринопільської школи №2: Чорногор Амалія, Стойка Вікторія, Храновський Богдан,  Лановенко Аліна та Топалов Ярослав.IMG-9351c5c8368cca2a0c6369abf35bc322-V

Вокально-інструментальні ансамблі Катеринопільського районного будинку культури «Тікич» та «Оберіг» подарували для запрошених святковий концерт.

Одна із гостей, Ольшевська Лідія Гаврилівна, порадувала всіх присутніх вокально-етнічним співом та гуморесками. До неї також долучилися й інші гості, які з радістю заспівували українські пісні та душевно спілкувалися.

В кінці свята всі присутні частувалися гарячим чаєм, печивом, цукерками, фруктами.  Свято пройшло тепло і задушевно в добрій атмосфері. Всі отримали масу приємних емоцій та вражень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити