Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 09 липня 2018, 15:27

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Катеринопільського краєзнавчого музею

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Відповідно до Закону України «Про культуру» відділ культури Катеринопільської райдержадміністрації наказом від 09.07.18  № 69  оголосив конкурс на вакантну посаду директора Катеринопільського краєзнавчого музею (далі — Музей).

Керуючись частинами 3 і 6 статті 213 Закону України «Про культуру» відділ культури райдержадміністрації розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду  директора Музею.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

-   незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

-   члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

-   члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

-  за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

-   має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-  є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

-  є членом трудового колективу Музею, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає до відділу культури Катеринопільської райдержадміністрації до 25.07.2018 включно в письмовому вигляді та електронною поштою:лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Подані пропозиції розглядаються відділом культури Катеринопільської райдержадміністрації протягом 26-27. 07.2018.

Жеребкування буде проведено в приміщенні читальної зали КЗ «Катеринопільська централізована бібліотечна система» 30.07..2018.

Телефон для довідок: 2-26-04, відповідальна особа – Ярмоленко Ірина Петрівна, контактний телефон: 2-26-04, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  (з позначкою «кандидатури до складу конкурсної комісії «Музей» (громадські організації»).

Додатково інформуємо.

Відповідно до частин третьої і шостої статті 213 Закону України «Про культуру» кандидатури до складу конкурсної комісії подають громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об'єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об'єднань визначено Законом України «Про громадські об'єднання», згідно із яким громадська організація – це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до частини дев’ятої статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

З огляду на викладене та з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, просимо подати засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію.

 

Начальник відділу культури

райдержадміністрації                                                                  В.А. Цехмістренко

Додати коментар

Захисний код
Оновити