Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 26 квітня 2018, 10:15

ВІдкрилася виставка «Погляд Майбутнього» в фойє Катеринопільської центральної районної бібліотеки

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

25 квітня 2018 року,за сприянням нашої землячки Ірини Деревецької,в приміщенні Катеринопільської центральної районної бібліотеки відкрилася виставка, організована Громадською організацією «Серця Кіборгів».

На плакатах портрети дітей,батьки яких загинули в АТО.Під кожним фото дитини  дитячий крик душі про тата-Героя та про жахливу війну, яка забрала у них найдорожчу людину....Дитячі очі в них  біль...сум... нерозуміння до кінця всього того, що саме діється там на сході, але кожна така дитина знає, що саме ця страшна війна винна в тому, що тато не повернеться, не покличе і більше ніколи не обійме своє рідне дитя...
Серед цих діток є малеча, яка народилась вже після того, як тато загинув...

Батьки цих дітей  загинули захищаючи наш  мир  та спокій, це відважні воїни та головне вірні сини України! Вони назавжди залишаться в серцях своїх дітей! Вони є прикладом! Вони є гордістю! Вони є частинкою новітньої історії!
Нещодавно виставка  презентувалася у Верховній Раді. Сьогодні вона відкрита для простих пересічних громадян маленького містечка Катеринопіль. Перші відвідувачі виставки бібліотечні працівники і діти-читачі.

Виставка «Погляд Майбутнього» працюватиме з 25 квітня по 11 травня 2018 року в фойє Катеринопільської центральної районної бібліотеки.

виставка_кiборги_003 виставка_кiборги_007 виставка_кiборги_011

Додати коментар

Захисний код
Оновити