Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 16 серпня 2017, 11:05

Ми прагнемо стабільного розвитку!

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

clip_image002 Міжнародна організація IREX в Україні запросила  бібліотеки та громадські організації подаватися до участі у проекті ПУЛЬС«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».До участі запрошувались бібліотеки і громадські організації України з Одеської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Луганської, Донецької, Вінницької, Сумської, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької областей, що прагнуть  долучитись до реформи децентралізації і сприяти інформуванню громади про особливості місцевого самоврядування.

Мета проекту ПУЛЬС-направлена на посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку. Робота IREX в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

З Черкаської області участь у проекті взяли лише представники Катеринопільського району. Активними областями проекту були учасники  з Хмельницької,Закарпатської,Запоріжської та Львівської областей.

Від Катеринопільського району участь у проекті взяли- від Катеринопільської центральної районної бібліотеки-завідуюча відділом обслуговування центральної районної бібліотеки Наталія Фартух, від Катеринопільської районної організації  Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»- голова громадської організації Віктор Куцерук. Бібліотека та громадська організація будуть працювати в команді. Представники від обраної бібліотеки та громадської організації нещодавно були запрошені на  чотириденний тренінг до м.Львів,де дізналися про реформу та її впровадження, отримали зв’язки, знання та унікальні інтерактивні матеріали. По поверненню в свої громади, учасники за фінансової підтримки програми ПУЛЬС проводитимуть інформаційні заходи з залученням громадян до реалізації реформи децентралізації.

Запрошуємо зацікавлених осіб слідкувати за анонсами в місцевій газеті «Катеринопільський  вісник»,де буде висвітлено графік проведення зустрічей  з питань децентралізації та розвитку  місцевих громад.^B315C56CA6862F1F4C22D57323E577ACBC911B195440C7CD26^pimgpsh_thumbnail_win_distr

Додати коментар

Захисний код
Оновити