Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 29 травня 2017, 15:47

Відбулася концертна програма "Щаслива родина - 2017" присвячена Дню сім’ї

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

26.05.2017 в районному будинку культури відбулася концертна програма "Щаслива родина - 2017" присвячена Дню сім’ї, яку відвідали заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шарига, а також всі бажаючі працівники установ, організацій та жителі району. Працівниками районного будинку культури було підготовлено та проведено конкурси для учасників "Найкраща сім'я - 2017". У конкурсі взяли участь три пари: пара № 1 Перкін Євгеній та Тетяна з села Петраківка, пара № 2 Ходзіцькі Галина та Сергій з села Вікнине, пара № 3  Рибчинські Альона та Олександр з смт. Катеринопіль.

Сім’я – маленька держава, яка має свої закони, права і обов’язки, традиції, що передаються від роду до роду, цінності. "Сім’я – не осередок держави. Сім’я – це держава і є".

По завершенню конкурсу голова журі Ольга Шарига підвела підсумки програми: Ходзіцькі Галина та Сергій з села Вікнине зайняли І місце та отримали винагороду у сумі 1500 грн, Рибчинські Альона та Олександр з смт. Катеринопіль – ІІ місце - 1000 грн, Перкін Євгеній та Тетяна з села Петраківка – III місце – 500 грн.

Додати коментар

Захисний код
Оновити