Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 26 квітня 2016, 15:23

Звітує Гончариха

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

WP_20160413_13_06_12_Pro Вже стало доброю традицією навесні проводити творчі звіти   колективів та закладів культури району, де представники цієї сфери демонструють свої здобутки, напрацьовані за рік. Днями відзвітували Гончариський СБК та Ромейківський клуб. В залі хвилювалися як учасники, так і керівники, мабуть саме тому так активно підтримували один одного бурхливими оплесками. Оцінювали творчий  звіт начальник відділу культури Лілія Іщенко, директор районного Будинку культури Віталій  Надельнюк та методист по клубній роботі Ангеліна Артикула.

Розпочала концертну програму Людмила Фартух піснею «Маки», заворожено слухали твори у виконанні Леоніда Осадчого вникаючи в зміст кожного слова. Своїм талантом вразили і молоді виконавці: юна хореограф Аліна Любарська, вокаліста з   чистим та мелодійним голосом Вікторія Печенікіна, виконання якої не залишило байдужим нікого, та, мабуть, найбільше присутніх вразила   співачка Аліна Ватутіна з піснею «Не давайте суму жити» - дівчинка з числа тимчасово переміщених осіб зі Сходу України виконала твір чистою та щирою  українською мовою, що викликало неймовірне почуття патріотизму зі щемом в душі.

Та, безумовно, зірками програми були учасники жіночого фольклорного колективу «Червона калина» із солістками Катериною Коханчук та Галиною Федченко; жінки в барвистих костюмах показали високий професіоналізм та майстерність виконання.WP_20160413_12_23_40_Pro

Звіт пройшов в щирій, дружній атмосфері. Усі присутні отримали масу позитивних емоцій.

Окрему вдячність хочеться висловити сільському голові Бібіку Василю Юрійовичу за підтримку і розвиток культури села.

Додати коментар

Захисний код
Оновити