Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 13 квітня 2016, 10:41

ІНФОРМАЦІЯ про роботу закладів культури Катеринопільського району з 04 по 10 квітня 2016 року

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

5 квітня в Центральній районній бібліотеці було оформлено  інформаційну листівку «На крилах революційної грози» (до 110-річчя від дня народження українського письменника І.Я.Шияна (1906-1989)).

Протягом тижня в дитячій бібліотеці відбулися заходи:

-         година цікавих повідомлень «Шануймо птахів»;

-         пізнавально-розважальна гра «Торбинка цікавинок про різних тваринок».

 

Звітний період творчих колективів та закладів культури району стартував у Вікненому.

7 квітня 2016 року відбувся звітний концерт Вікненського сільського будинку культури.  Концертний зал гостинно розкрив свої двері, зустрічаючи усіх, хто бажає поринути в прекрасний світ, світ Мистецтва!

Ведучі заходу Сергій Гень та Аліна Тімергалієва професійно довели   задуми автора сценарію – директора СБК Людмили Драч  до глядача, розповівши про історію рідного села, історію Катеринопільщини та України. Кожен номер відображав певний проміжок в історії України: період Козацтва, ІІ світова війна, події  на Сході нашої держави. Чудово поставлені   номери зробили концерт яскравим і динамічним та справив приємне враження на глядачів.

Програма була представлена вокальними номерами у виконанні Тетяни Сімак, Сергія Геня, сестер Поліни та Лізи Семерик, фольклорного колективу «Вікняночка», незабутню поезію Василя Симоненка декламували Альбіна Ткачук та Марія Шарко.  Вразив своєю професійністю, щирістю, талановитим і природнім виконанням гуморист – найстарший учасник програми Микола Романович Доценко.

Активну участь у звітному концерті взяли і учні Вікненського НВК – найменші дітки під керівництвом Галини Ходзіцької та колектив  «Козачата»  - керівник Тетяна Сімак.

Комісія у складі: начальника відділу культури   райдержадміністрації Лілії Іщенко, провідного спеціаліста відділу - Ірини Ярмоленко та директора Катеринопільського районного будинку культури Віталія Надельнюка   прийняли звітну програму.

Наостанок щиро подякувала всім учасникам заходу та зокрема директору Вікненського сільського будинку культури за творчий внесок у розвиток культурного життя на селі Лілія Іщенко та висловила позитивні відгуки по кожному номеру звітного концерту.

 

 

 

Начальник відділу культури                                                      Л.М. Іщенко

Додати коментар

Захисний код
Оновити