Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 20 травня 2014, 10:28

«Іду з дитинства до Тараса»

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

рома З метою популяризації жанру художнього читання, гідного вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка Українським центром культурних досліджень в період з 12 по 16 травня 2014 року в м.Києві проходив XXIII Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка.

В цьому конкурсі прийняли участь читці-аматори, учнівська молодь, студенти вищих і середніх навчальних закладів та професійні виконавці України та учасники із зарубіжних країн кількістю 288 осіб.

Від Черкаської області на конкурс було направлено троє кращих читців. За поданням відділу культури Катеринопільщину гідно  представив активний учасник районних та обласних свят, учень Шостаківського НВК - Роман Бадрак.

Виступ Романа гаряче сприймали глядачі та професійне журі конкурсу, головою якого була народна артистка України Г.Г.Яблонська. З хвилюванням  чекав Роман результатів конкурсу. І ось настала урочиста церемонія нагородження. З рук заступника Міністра культури Олеся Журавчака Роману Бадраку  вручено диплом І ступеня «Мистецька надія» в номінації «Виконавці-діти та дитячі колективи». Окрім цього нагороджений цінними подарунками. О.Журавчак побажав Роману творчих успіхів та наголосив, що це висока нагорода і такий талант є гордістю Черкаської землі.

Відділ культури висловлює подяку батькам Романа за гідне виховання сина, директору Шостаківського СБК Гавришу В.П. за сприяння розвитку таланту юного читця та спонсору Коваленку О.А. за фінансову підтримку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити