Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 23 червня 2020, 15:37

23 червня – День держслужбовця!

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Сьогодні, 23 червня, починаючи з 2003 року щорічно відзначають своє професійне свято держслужбовці.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери і експерти, котрі професійно працюють в органах влади і беруть участь у виробленні, реалізації та оцінці ефективності здійснення політики. Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, успіх масштабних реформ, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.

Працівники КЗ «Катеринопільського районного будинку культури» організували та провели онлайн концерт заходу з нагоди професійного свята держслужбовців. З вітальним словом виступив голова Катеринопільської районної державної адміністрації Володимир Коваленко. Онлайн концерт за цим посиланням.

https://www.youtube.com/watch?v=WoAoSDvrHBE&feature=share&fbclid=IwAR2R1sm8oEnLePQ0A4-cGD0y6ayC3lZDzVvfoxseHRdDzwzNyMjJVwNMN98

Додати коментар

Захисний код
Оновити