Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 21 лютого 2020, 14:56

20 лютого відбулись заходи до Дня увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

520 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності 20 лютого в залі засідань Катеринопільської райдержадміністрації відбувся захід-реквієм присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, учні навчальних закладів, громадськість. В своєму виступі  перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко розповідав не лише про подвиги загиблих Героїв Небесної Сотні, а й про подвиги всіх хто воював чи воює тепер на Сході України, закликав не забувати, пам’ятати всіх, хто віддав життя за Україну, всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, хто стоїть на захисті кордонів нашої держави.101

Учасники зібрання вшанували загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

Працівники районного будинку культури спільно з учнями Катеринопільського НВК №1 організували і провели захід. В фойє біля зали,  працівники Катеринопільського краєзнавчого музею презентували виставку пам'яті Героїв «НЕБЕСНА СОТНЯ: Герої, які змінили хід історії України».

До пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та на могили загиблим воїнам АТО покладено вінок, квіти як символ пам’яті.

Небесна сотня, ці люди— справжні герої. Вони завжди будуть в наших серцях! Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Слава  і пошана нашим хлопцям, які з честю виконуюють свій військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції і які вже повернулися в рідні домівки. Ви - мужні захисники і воїни! Ви – наша гордість!

Сумуємо за всіма загиблими на Майдані й у зоні АТО, щиро співчуваємо їхнім родинам!

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

158218485970624102

Додати коментар

Захисний код
Оновити