Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Культура

1 До Всесвітнього Дня миру на подвір'ї  комунального закладу «Катеринопільська бібліотечна система» розміщено книжкову виставку "Кожна війна закінчується миром". Бібліотекарка Ольга Найденко ознайомила катеринопільчан з книгами присвячені АТО на сході України. Також на виставці були виставлені дитячі малюнки на тему "Нехай завжди буде мир".

Працівники Катеринопільського краєзнавчого музею організували виставку дитячих малюнків "Мирна Земля - це затишок і тиша" між учнями 2 та 5 класів у  Катеринопільському НВК №2. Всі учасники нагороджені сувенірними подарунками.

Працівники КЗ «Катеринопільський районний будинок культури спільно з краєзнавчим музеєм провели захід, присвячений Дню Миру, який можна подивитись за цим посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=0XHnlGpgylA&feature=share&fbclid=IwAR3ny9I2aCY_vl7tNCKePcSKdmMpkpqgm0NTwH7-09zIAnP41WwIRey9si85

 

11Працівники комунального закладу «Катеринопільська централізована бібліотечна система» організували та провели на подвір’ї біля свого приміщення осінню вікторину для дітей «Чаклунка осінь». Дітям було цікаво розгадувати загадки, відповідати на  запитання,  розповідати, якою в їхній уяві є ця чарівна пори року. Учасники вікторини були досить активні та винахідливі, за що отримали солодкі смаколики.5555

 

4

Під час карантину, колективи районних бібліотек-центральної бібліотеки та бібліотеки для дітей комунального закладу "Катеринопільська централізована бібліотечна система" прийняли участь в наданій можливості House of Evrope - "Cтипендії для спеціалістів культури та креативних індустрій" та пройшли курси навчання з проєктного менеджменту на платформі Prometheus. Після навчання, бібліотекарі, отримали сертифікати про успішне проходженння курсів та в рамках "Школи проєктної діяльності", що діє на базі закладу, розпочали працювати над проєктом "Час діяти", оголошений Благодійним фондом "МХП-ГРОМАДІ".  9 липня проєкт "Фізична активність - ліки для здоров’я" ввійшов в дев’ятку переможців. На даний час розпочалася  реалізація проєкту.

111

14 липня КЗ "Катеринопільська централізована бібліотечна система" прийняла участь в проєкті "Дія. Цифрова освіта" та отримала офіційний статус "Офіційний хаб". Працівники центральної районної бібліотеки  КЗ "Катеринопільська централізована бібліотечна система"1111 вже знайомили читачів у соціальних мережах, зокрема Facebook  з інформаційними постами проєкту. Тепер,  щомісячно, бібліотекарі будуть отримувати інформаційний  дайжест нових послуг, які надаватимуться у КЗ "Катеринопільська централізована бібліотечна система".

Мета проєкту "Дія. Цифрова освіта" - підвищити рівень цифрової обізнаності людей, особливо літнього віку сплачувати комунальні послуги через  телефон, надсилати вітальні листівки, світлини, оформляти субсидію тощо.

У фоє комунального закладу "Катеринопільська централізована бібліотечна система" встановлено виставку.

1Івана Купала – одне з найбільших стародавніх магічних слов’янських свят. Українці відзначають його в ніч з 6 на 7 липня.  На Івана Купала особливу роль під час святкування відведено воді – багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів. Ввечері 6 липня незаміжні дівчата ворожать на нареченого: вони плетуть вінки, кидають у воду, хлопці їх згодом дістають. Чий вінок молодий парубок дістане – та дівчина змушена буде поцілуватися з ним і бути у парі весь вечір. Івана Купала – свято сонця, а найважливіша роль в містичних обрядах належить силі вогню.

Катеринопільський краєзнавчий музей спільно з КЗ "Катеринопільським районним будинком культури" відзняли відео до свята Івана Купала, яке відтворює традиції купальського свята. Відео можна переглянути за цим посиланням:

https://l.facebook.com/l.phpu=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dy_PqMCazipc%26feature%3Dshare%26fbclid%3DIwAR2jTU4nKkfn9CHpoN-O4Mwb8b9bDflC7MD4e4uVs0TnjCtAb3rCLh7oTxg&h=AT2O2PAs0HXZezOtkO4GYjityEmDGF7p3Rp1s8Dzbmp_xQsXhvXcHZ_56ZkWEnfBUxaSOk_P3sPBexxFyE6Y65PEOdKUK1jkVIr74jUKRMUG1QoJdmBabIKXnphIB8-G3qQ&__tn__=%2CmHR&c[0]=AT3_6fERPh20bZlis0eyEREd4tg8yMYVwem1PfisQeqIRr_sQc6ORdv64B7tsOpU0xc1KAUb2CjZmt3y7Idm1DgVOvuT4djBygE7FwIn_yX8Pn9aK4dogCcEAcgG_RSfQqpxn58sL3Crqr8DsSk2VMHZEkORJqfSwfMpqRH1X1rXSd2Zz2SG69Rwx--_5h7fEjQS0-z5lSy4GN-_

23 (2)

молодь Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Тому з нагоди свята бажаємо всім  творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік, молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

https://www.youtube.com/watch?v=F2RTv5X1wjU

Сьогодні, 23 червня, починаючи з 2003 року щорічно відзначають своє професійне свято держслужбовці.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери і експерти, котрі професійно працюють в органах влади і беруть участь у виробленні, реалізації та оцінці ефективності здійснення політики. Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, успіх масштабних реформ, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.

Працівники КЗ «Катеринопільського районного будинку культури» організували та провели онлайн концерт заходу з нагоди професійного свята держслужбовців. З вітальним словом виступив голова Катеринопільської районної державної адміністрації Володимир Коваленко. Онлайн концерт за цим посиланням.

https://www.youtube.com/watch?v=WoAoSDvrHBE&feature=share&fbclid=IwAR2R1sm8oEnLePQ0A4-cGD0y6ayC3lZDzVvfoxseHRdDzwzNyMjJVwNMN98

1Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Працівники КЗ "Катеринопільського районного будинку культури", Катеринопільський краєзнавчий музей, КЗ «Катеринопільська централізована бібліотечна система" пропонують Вашій увазі  слайд-шоу, героїчну сторінку та озвучену книжкову виставку - пам'ять "Поєднаймось у шані глибокій" до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, яку можна подивитись за цими посиланнями:

1. https://www.facebook.com/muzey.kraeznavchuy/videos/266718721097977/

2. https://www.facebook.com/100017890052915/videos/632133684059628/

3. https://www.youtube.com/watch?v=02leCFNrsBU

Skype_Picture_2020_06_05T11_29_09_927Z Трійця - одне з дванадцяти головних православних свят. Його ще називають днем ​​зішестя Святого Духа. Є у Трійці і третя назва - П'ятидесятниця. Ця назва вказує на дату святкування - на п'ятдесятий день після Великодня.

У народі ці дні називають Зеленими святами, оскільки зеленими гілками і квітами на Трійцю прикрашають подвір’я, оселі і всі прибудови, у церквах освячують зілля. Зелені свята відкривають ворота літу, знаменують відродження природи, розквіт життєвих сил та вселяють надію на краще майбутнє. «Трійця, – казали в давнину, – трьома святами багата: квітами, травами і рум’яним літом».

На Святому тижні (перед Зеленими святами) з’являються русалоньки. У слов'янській міфології русалками називали богинь земної води, які живуть на дні водоймищ. Вони дуже гарні з лиця, тіло в них блакитне чи синє, зелені або чорні очі та довгі пухнасті вії. Русалку може побачити лише щаслива людина, але якщо вона комусь розкаже про це, то з нею станеться велике лихо. Місяць - їхнє сонце. Саме цієї пори, коли квітує жито, вони виходять на берег, аби трохи просохнути. Русалки полюють за гарними парубками, заманюючи їх чудовими піснями. Спіймавши, залоскочують парубка до смерті, а потім затягують у воду. Вони не мають душі, а тільки серце.

З прийняттям християнства Зелені свята почали називатися ще й Трійцею, яка відзначалася на 50-й день після Великодня і співпадала із Зеленою неділею. Християнська віра стверджує, що у цей день Святий дух зійшов до апостолів і благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.

Тож нехай яскраве світло цього радісного свята осяє світ теплом і подарує благодать, віру та щастя кожному. Бажаємо всім радості, удачі, піднесеного настрою, душевного тепла, добра і благополуччя! Нехай у кожній оселі буде святково й зелено, а в душі – радісно й сонячно!

Працівники Катеринопільського районного будинку культури, Катеринопільського краєзнавчого музею  підготували он-лайн – відео з нагоди Святої Трійці яке можна переглянути за посиланням :https://www.facebook.com/muzey.kraeznavchuy/videos/258104315292751

Без названия З 22 травня в КЗ «Катеринопільському районному будинку культури» проводився районний конкурс дитячих малюнків «Світ очима дітей», в якому  взяли участь всі охочі дітки від 5 до 17 років. Проводився конкурс з метою виявлення та підтримки творчих художніх здібностей і талантів району, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до України, надання можливості дітям висловити думки і власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.

За результатами конкурсу  призове місце в віковій категорії 5-9 років завоювала Коваленко Ярослава 5 років, смт Катеринопіль.

У віковій категорії 14-17 років перемогу отримала Федоренко Каріна 16 років, смт Катеринопіль.

У віковій категорії 10-13 років  членам журі довелося трохи розмірковувати… Але, все ж таки за рішенням журі вирішили:

1 місце - Цісар Лілія – 12 років, с. Мокра Калигірка;

2 місце – розділили: Безшкура Діана -13 років, смт Катеринопіль.
Цісар Каріна-13 років, с. Мокра Калигірка, Евеліна Нечитайленко – 10 років, смт Катеринопіль;

3 місце: Давидиба Вікторія-11 років, смт Катеринопіль, Добровольський Роман 10 років, смт Катеринопіль, Стойка Вікторія – 10 років, смт Катеринопіль, Пономаренко Дарья – 12 років, смт Катеринопіль, Засунько Ілля – 10 років, смт Катеринопіль.

Всі учасники конкурсу нагороджені цінними подарунками за сприянням депутата обласної ради Олександра Коваленка.

Нагородження учасників конкурсу малюнків "Світ очима дитини" можна ознайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=71sOJ1qIdyI&feature=share&fbclid=IwAR3isRCEY7HT1ihooTB4kxrSNCTp3eauRLYuWK760XEAMWc0Q8GGFnPMth8

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 9