Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Культура
Культура

Культура (85)

1543165120042 22 листопада в Катеринопільському краєзнавчому музеї відбулися вечорниці до Дня святого Михайла. На свято завітали учні 11-х класів Катеринопільського навчально-виховного комплексу №2. Всі вони об’єднані традиційним одягом – вишиванками. Українські вечорниці були для молоді розвагою і школою виховання.

Спеціально до цього заходу була поставлена сцена «Господаря та господині». Дівчата були гордими, а хлопці мужніми. правжніми козаками.Потім присутніх запросили до столу на чай з цукерками, печивом та смачним короваєм. Школярі були активними учасниками заходу – приймали участь у конкурсах та іграх.

На завершення дійства організатори висловили подяку дітям.

Такі заходи об’єднують та згуртовують людей навколо звичаїв та традицій минулого.

Районний Будинок Культури. В залі  справжні любителі музичного мистецтва. Лунають бурхливі оплески  -  на сцену піднімається невеличкий ансамбль сопілкарів «Дивограй». славетні юні віртуози, що сягнули вершин майстерності.

Це так Катеринопільська дитяча музична школа святкує перемогу цих юних створінь у міжнародному фестивалі «EUROPEAN  KITEN  AWARDS – 2018»  в Болгарії.

Влітку уславлений колектив сопілкарів під керівництвом                         Добровольської Н.М. змагався у престижному міжнародному фестивалі і виборов               І місце. В складі колективу солістка, віртуоз, Нагорна Діана здобуває теж перше місце. До делегації в дружню Болгарію приєдналась юна скрипалька Марія Сайко і її дебют став не менш успішним – І місце серед солістів інструменталістів.

На заході присвяченому вшануванню колективу  Микола Молоков, директор Катеринопільської дитячої музичної школи, розповів  про тернистий творчий шлях і здобутки  «Дивограю», подякував батькам юних музикантів.

Свої вітання висловили Вовкотруб Микола Вікторович, директор Катеринопільської філії ТОВ «Урожай», Приходько Сергій Мусійович     , директор Агрофірми «Мрія».

Лауреатів фестивалів і конкурсів привітала  заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, вручила юним музикантам Подяки Катеринопільської райдержадміністрації  і грошові винагороди від  керівників ФГ Гончар та ТОВ Гетьмана В.П.

Учні музичної школи і актори Катеринопільського районного будинку культури подарували лауреатам свої музичні та пісенні вітання.

IMG-bb022c3db30dcc7e89e0f2a529b70660-V 16 жовтня у Катеринопільському краєзнавчому музеї до Дня захисника України відбувся захід «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра». Захід відвідали учні Катеринопільської ЗОШ №2, а саме козацький 5 клас та учнів 9- класу, які були козацьким класом 2 роки і передали естафету меншому поколінню.

Учні початкової школи підготували  виставку малюнків «Славні козаки».

Діти активно брали участь в різних конкурсах, вікторинах, демонстрували свою спритність, кмітливіть, знання з історії України, народознавства. Цікавим був конкурс «Я- козак» , де хлопці демонстрували свою енергійність та козацьку впевненість.

Також в музеї діяла виставка до Дня козацької Покрови «Слава козацька вічно жива».

Захід був спрямований  на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків.

IMG_3062Нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як символ  і прагнення в кожній людини до вільного та незалежного життя. Козак - це передовсім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. ШЛЯХЕТНІСТЬ, МУДРІСТЬ, ВІДВАГА – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш! Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків.

До цієї події  районна бібліотека для дітей  щороку проводить виховні заходи  для своїх читайликів. Тож і цього року 11 жовтня учні 5-б класу школи №1 поринули в минуле України, на Січ, на острів Хортицю - осередок козацтва на Дніпрі. Дітям цікаво було дізнатись: хто такі запорожці та  як ставали ними,  про героїчні звитяги козаків, їх походи, побут та звичаї.

Для  присутніх було проведено козацькі перегони “Козаки- не простаки”. Читальна зала  районної бібліотеки для дітей перетворилась на ігровий майданчик. Поділившись на дві команди діти взяли участь у козацьких розвагах:  відповідали на запитання вікторини,  змагалися на спритність, проявляли свої  знання про видатних особистостей України, ознайомилися з викладкою книг про українське козацтво.

IMG-46f4a77eae836bd339a8139b1860875a-VЩорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

От і в Катеринопільському краєзнавчому музеї 2 жовтня 2018 року відбувся захід до цього чистого і світлого дня ветерана праці - свята наших батьків, бабусь і дідусів. День, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність. Тож головні гості, які завітали на захід – це наймудріше, найшанованіше старше покоління.

Привітати їх завітали поважні гості: Голова організації ветеранів Поліщук Микола Маркович, начальник територіального центру надання соціальних послуг  Катеринопільського району Жоломко Анна Андріївна та представник від Катеринопільського відділу ГУ ПФУ Ткаченко Тетяна Василівна, які побажали присутнім довгого віку життя, здоров’я та мирного неба над головою.

Також свої слова привітання висловили юні аматори сцени, учні Катеринопільської школи №2: Чорногор Амалія, Стойка Вікторія, Храновський Богдан,  Лановенко Аліна та Топалов Ярослав.IMG-9351c5c8368cca2a0c6369abf35bc322-V

Вокально-інструментальні ансамблі Катеринопільського районного будинку культури «Тікич» та «Оберіг» подарували для запрошених святковий концерт.

Одна із гостей, Ольшевська Лідія Гаврилівна, порадувала всіх присутніх вокально-етнічним співом та гуморесками. До неї також долучилися й інші гості, які з радістю заспівували українські пісні та душевно спілкувалися.

В кінці свята всі присутні частувалися гарячим чаєм, печивом, цукерками, фруктами.  Свято пройшло тепло і задушевно в добрій атмосфері. Всі отримали масу приємних емоцій та вражень.

В Катеринопільському краєзнавчому музеї 21 вересня відбулися заходи до дня миру.

Було залучено учнів Катеринопільської НВК №2.

Учні 7-Б класу прийняли участь у заході «Ми за мир на планеті Земля!». Дітки розповідали патріотичні вірші, малювали малюнки, переказували легенди про добро і мир, маючи при цьому нагоду побувати на тематичній книжковій виставці з історії Другої світової війни та фотовиставці «Ще довго пам’яттю болітиме війна».

Учні початкових класів 3-Б та 4-Б завітали до музею на захід-вікторину «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта». Спільно виготовили колаж «МИ ДІТИ УКРАЇНИ ЗА МИР!».

Також, було проведено конкурс з учнями-початківцями на найкраще розкриту тематику до дня миру у малюнках «Діти миру – за мир!», у кожному малюнку зазначалося про те, що життя на Землі є найголовнішою ціною. Найкращих було нагороджено подарунками.

0-02-04-4749e1070e86d2736c54161a9c9da496e800dc37b4cd3cd856b3e32967fc2178_cb1dcb86 0-02-04-cd3e3a3d194adaf4bbe1f399158a74cae425fdfe52ab442df0faffd1df2c266d_d09e5a3c IMG-09ee311836f0e3a79be1fa840b222f47-V IMG-8bb01d1c8aa7b8c2be2dbcafa729c939-V

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 7