Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Увага !Конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміський автобусний маршрут загального користування, який не виходить за межі території району.

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на  приміський  автобусний маршрут загального користування, який не виходить за межі території району, який відбудеться 09.06.2020

 

№ об’єкта конкурсу

№  рейсу

Назва маршруту

Протяжність маршруту, км

Час відправлення з кінцевих пунктів

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Режим руху

Мін.кількість автобусів та місць для сидіння

Кількість* за параметрами комфортності

1.

103

Катеринопіль-Стійкове

26,0

 

05.55- 07.00

 

10.15-11.20

 

13.15-14.20

 

06.55-08.00

 

11.15-12.30

 

14.15- 15.20

 

пн,ср,пт,нд.

Звичайний

2 від21

-

Основні умови конкурсу на перевезення пасажирів:

Конкурс  на перевезення  пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до статей 7,44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування » зі змінами  та 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання  послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Ці умови конкурсу визначають умови перевезень пасажирів на приміському автобусному  маршруті загального користування , який не виходить за межі території району, що повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:

1.Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.

2.Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.

3. Захист прав споживачів під час їхнього транспортного обслуговування.

4.Забезпечення надійності, комфортності та безпечності транспортних засобів, що працюватимуть на  маршруті.

5.Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення пільгових категорій громадян;перевезення пасажирів у звичайному режимі руху за тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством).

6.Здійснення обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків та багажу на транспорті згідно із законодавством.

7.Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

8.Використання на маршруті сертифікованих автобусів  класів 1 та 2, з кількістю місць для сидіння не менше 21.

9. Забезпечення утримання у належному технічному і санітарному станах рухомого складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення проведення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.

10.Використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають діючим державним стандартам з екологічної безпеки.

11.Визначення місцями зупинки автобусів автостанцій, а в разі їх відсутності – місць розташування автопавільйонів з відповідною інформацією про рух автобусів.

12.Забезпечення регулярності руху не менше 98 відсотків від затвердженого розкладу руху.

13.Можливість надання допоміжних послуг , пов’язаних з перевезенням.

14.Забезпечення оновлення рухомого складу.

15.Створення конкурентного середовища.

16.Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміський автобусний маршрут загального користування транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

17.Використання на приміському автобусному  маршруті загального користування автобусів, які є власністю, спів власністю перевізника або взяті в лізинг.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником –претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) .

Конверт (пакет) з позначкою №1 містить документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) з позначкою №2-документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Документи на конкурс приймаються до 17-00 18.05.2020 року у конверті, на якому зазначається назва претендента і адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі», за адресою: 20500, смт Катеринопіль, вул.Соборна, 12 , Катеринопільська районна державна адміністрація,  Відділ  містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури, енергетики та охорони довкілля райдержадміністрації.

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний  об’єкт конкурсу  окремо:

-  Заяву на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  (додаток 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081,  із змінами (далі – Порядок));

- Відомості  про автобуси, які будуть використовуватися  на автобусному маршруті  (додаток 2 до Порядку);

- Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку);

- Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу) (додаток 4 до Порядку);

- Документ, що підтверджує  внесення плати за участь  у конкурсі.

Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: 20500, смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, Катеринопільська районна державна адміністрація,  Відділ  містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури, енергетики та охорони довкілля райдержадміністрації.

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться  09.06.2020 року, о 11.00 за адресою: смт Катеринопіль, вул.Соборна,12, 3-й поверх, мала зала засідань .

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04742) 2-21-04