Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 07 лютого 2019, 08:22

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

IMG_3739Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

06 лютого 2019 року під головуванням заступника голови Катеринопільської райдержадміністрації О.Шариги відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання стану виховання у будинках сімейного типу родини Куценків Павла Павловича та Алли Сергіївни, родини Лазаренків Валентини Дмитрівни та Романа Вікторовича, родини Артеменків Любові Дмитрівни та Сергія Петровича, про надання дозволу на продовження терміну перебування дітей в Будинку дитини, про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.IMG_3736

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник Катеринопільського відділення поліції Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Гірник В.В., голова сільської ради с. Петраківка Соколюк В.Л., соціальний педагог КЗ «Катеринопільського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ»Давидиба Л.П., соціальний працівник Мокрокалигірської сільської ради ОТГ Гірніченко О.І. Були запрошені батьки - вихователі будинків сімейного типу.

На засіданні відбулося обговорення питання функціонування  ДБСТ в 2018 році, озвучено проблемні питання, надано рекомендації керівників районних служб та спеціалістів (відповідно профілю), напрацювання, план спільних дій в 2019 році.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.