Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 26 червня 2015, 12:49

Комісія з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації – продовжує свою роботу

комісія 26.06.2015 відбулося засідання   комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. Провела засідання заступник голови  райдержадміністрації Ірина Міненко. На порядок денний виносилися питання  про оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім´ях опікунів, піклувальників; про посилення захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про укладення договору оренди земельної ділянки, яка належить малолітньому на праві власності, який відповідно розпорядження голови Катеринопільської райдержадміністрації має право укласти батько та про виплату орендної плати за 2013 рік; щодо надання висновку органу опіки та піклування про можливість передачі  батькові малолітнього сина. Члени комісії детально розглянули кожне питання, перш за все  ставлячи на перший план захист дитячих інтересів та турботу про їх подальшу долю.

Особлива увага приділяється оздоровленню дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, станом на 01.07.2015 року оздоровлено 24 дитини  вказаної категорії, підлягає оздоровленню 57 дітей.

Опікунам піклувальникам рекомендовано вжити заходів щодо оздоровлення підопічних дітей влітку 2015 року, так як вони зобов´язані піклуватися про їх здоров´я. Членами комісії, а саме: Катериною Ломакіною, Ніною Андрущенко, Вадимом Козловським, Надією Павлик запропоновано путівки на оздоровлення дітей, які є в наявності.

За результатами засідання заступник голови райдержадміністрації Ірина Міненко  наголосила, що районні служби працюють для того, щоб покращити умови життя, розвиток та виховання дітей, які цього потребують. Але зусилля служби ніщо , якщо самі батьки не готові належно виконувати свої батьківські обов’язки і йти на співпрацю. Адже кожна дитина потребує піклування, любові рирості, доброзичливого ставлення до себе та відчуття своєї необхідності. Ці чинники є дуже важливими для здорового розвитку дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.