Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 23 березня 2015, 10:28

Комісія з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації – в дії.

комсія у справах дітей та по легалізації 001

19.03.2015 відбулося засідання   комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. Провела засідання заступник голови державної адміністрації Ірина Міненко. На порядок денний виносилися питання  про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей, про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно неповнолітньої дитини. Члени комісії з детально розглянули кожне питання, передусім ставлячи на перший план захист дитячих інтересів, турботу про їх подальшу долю.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Лисенко  зазначила, що відповідно ст. 165 Сімейного кодексу України право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років. Тож було уважно заслухано кожну сторону, а прийняті рішення мають на меті забезпечити дітям відповідні умови для навчання і розвитку.

За результатами засідання заступник голови районної державної адміністрації Ірина Міненко  наголосила, що районні служби працюють задля покращення умов життя та виховання дітей, які цього потребують. Проте, це можливо лише у тому разі, якщо самі батьки готові належно виконувати свої батьківські обов’язки і йти на співпрацю. Адже кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.