Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 21 грудня 2016, 12:50

Звіт про розвиток архівної справи району в 2016 році

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

В  2016 році архівний сектор проводив свою роботу відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», плану роботи на 2016 рік та посадової інструкції завідувача архівного сектору.

При практичній та методичній допомозі завідувача архівного сектору впорядковані документи   в сільських та селищних радах району, районному суді, місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. На погодження/затвердження експертно-перевірочній комісії державного архіву Черкаської області направлено  описи справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) 31 установ району на більше як 500 справ.

В 2016 році прийнято на державне зберігання 732 справи  від сільських та селищних рад району, відділів районної адміністрації,   місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.   Умови зберігання задовільні. Постійно проводиться контроль за наявністю та фізичним станом документів.

На підставі документів, які знаходяться на зберіганні в архівному секторі, юридичним та фізичним особам видано 137 довідки на письмові звернення – це дані про реорганізацію колективних сільськогосподарських підприємств району, копії рішень про наділи земельних ділянок та інші довідки .   Юридичним та фізичним особам  надавалися для користування документи за їхніми запитами. В архівному секторі організована робота для бажаючих працювати з документами, 28 громадяни України брали в користування 81 справу.

В  2016 році в архівному секторі погоджено 62 номенклатура справ, 62 положення про архівний підрозділ та експертну комісію, при цьому надані консультації з питань ведення та  збереження документів постійного зберігання та з особового складу. Завідувач архівного сектору взяла участь у проведенні 4-ти семінарів з сільськими та селищними головами, секретарями сільських та селищних рад. Тема семінарів «Про номенклатуру справ», «Про впорядкування документів в сільських та селищних радах», «Впорядкування документів відповідальними за архівні підрозділи».

В  2016 році завідувачем архівного сектору проведено  планові перевірки стану ведення та збереження документів в Лисичобалківській, Стійківській, Вербовецькій, Ступичненській  сільських  радах,  Єрківській та Катеринопільській селищних радах, управлінні агропромислового розвитку   районної адміністрації, відділі освіти районної адміністрації, відділі культури  районної державної адміністрації.

На підставі фотокопій документів наданих державним архівом Черкаської області підготовлено виставки фотокопій документів на теми:  «30 років Чорнобильської трагедії», «70-та річниця від початку Великої Вітчизняної війни», «25 річниця Незалежності України», « 20 років Конституції  України», «150 річниця від Дня народження Михайла Грушевського».

Для виконання «Програми розвитку архівної справи в Катеринопільському районі  на 2015-2019 роки» в 2016 році виділені кошти для придбання 30-ти коробів для зберігання документів, стелажів для зберігання документів та 2-х вогнегасників ПВ-5.

Змінено Вівторок, 03 січня 2017, 14:12

Додати коментар

Захисний код
Оновити