Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 19 грудня 2014, 12:36

Розвиток архівної справи в 2014 році

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

В  2014 році архівний відділ проводив свою роботу відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», плану роботи на 2014 рік та посадової інструкції начальника архівного відділу.

За цей період прийнято на державне зберігання 234 справи  від сільських та селищних рад району, відділів районної адміністрації,   виборчих  комісій.  При практичній та методичній допомозі начальника архівного відділу впорядковані документи   в сільських та селищних радах району, відділі освіти, школах району.

На підставі документів, які знаходяться на зберіганні в архівному відділі, юридичним та фізичним особам видано 174 довідки на письмові звернення – це дані про реорганізацію колективних сільськогосподарських підприємств району, копії рішень про наділи земельних ділянок та інші довідки.   В суд, прокуратуру  та секретарям сільських та селищних рад надавалися для користування документи за їхніми запитами. В архівному відділі організована робота для бажаючих працювати з документами, 24 громадяни України брали в користування 31 справу.

В  2014 році в архівному відділі погоджено 61 номенклатура справ, 61 положення про архівний підрозділ та експертну комісію, при цьому надані консультації з питань ведення та  збереження документів постійного зберігання та з особового складу  Начальник архівного відділу взяла участь у проведенні 5-ти семінарів з сільськими та селищними головами, секретарями сільських та селищних рад, секретарями виборчих комісій. Тема семінарів «Складання та погодження номенклатури справ», «Про впорядкування документів в сільських та селищних радах», «Про стан збереження документів ліквідованих підприємств в сільських та селищних радах та надання довідок соціально-правового характеру», «Про склад документів виборчих комісій».

Надані консультації щодо збереження документів з особового складу при ліквідації малого підприємства «Ако-пошук» смт.Катеринопіль, товариства з обмеженою відповідальністю Палєт-Трейд» смт.Катеринопіль, товариства з обмеженою відповідальністю «Світ цегли» с.Гончариха. Надається методична та практична допомога при впорядкуванні документів Катеринопільського районного суду за 1991-2010 роки.

В  2014 році начальником архівного відділу проведено  планові перевірки стану ведення та збереження документів в Вікнинській, Радчиській, Гончариській, Киселівській, Мокрокалигірській, Кайтанівській , Петраківській  сільських  радах,  Єрківській та Катеринопільській селищних радах, фінансовому управлінні  районної адміністрації, відділі освіти районної адміністрації, Катеринопільському районному комітеті профспілки працівників агропромислового розвитку.

На підставі фотокопій документів наданих державним архівом Черкаської області підготовлено виставки фотокопій документів на теми:  «25 річниця Чорнобильської трагедії», «70-та річниця від початку Великої Вітчизняної війни», «Незалежність – віхи історії», « Українській Конституції  - 15 років».

Змінено Вівторок, 23 грудня 2014, 13:31

Додати коментар

Захисний код
Оновити