Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 25 березня 2019, 11:52

Катеринопільська райдержадміністрація у 2014-2019 роках : труднощі та досягнення, успіхи та невдачі (продовження)

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_9094ІІ.   Реформи, започатковані державою, розпочаті в Катеринопільському районі.

Реформа децентралізації.

Першою, і однією із найскладніших та найсуперечливіших,  була реформа децентралізації оганів місцевого самоврядування.

У червні 2014 року Президентом України П.Порошенком підписано  схвалений Верховною Радою України Закон України «Про співробітництво територіальних громад».  Одночасно , Верховною Радою було розглянуто і проголосовано переважною більшістю народних депутатів, що представляють у Верховній Раді різні політичні сили,  Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який набув чинності, після підписання Президентом України , в березні 2015 року.

В нашому районі –одному з перших в області, райдержадміністрацією розпочато та проведено заходи по вивченню та запровадженню норм цих Законів в життя. Вже в 2014 році було проаналізовано та визначено фінансову самодостатність бюджету кожної сільської ради.

На підставі цих обрахунків та, відповідно до Методики  формування спроможних територіальних громад,  затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України в 2015 році, було запропоновано на розгляд громад населених пунктів району варіанти утворення об’єднаних територіальних громад на території району.

Поскільки, Методикою було обмежено кількість населення в об’єднаній громаді –не більше 8 тисяч та віддаль між центрами громад –не менше 20 кілометрів  дорогами з твердим покриттям, робочою групою райдержадміністрації було запропоновано утворення трьох громад на території району: Катеринопільської, Мокрокалигірської та Петраківської.

Жителі смт Єрки (с.Залізнячка) та с.Радчиха прийняли рішення об’єднатися в Єрківську громаду. Громадськість, актив, сільські ради, запроектованої Катеринопільської громади, звернулись на своєму зібранні влітку 2015 року  до голів  Єрківської селищної  та Радчиської сільських рад з пропозицією та проханням увійти до складу Катеринопільської громади. Проте, жителі смт Єрки, сіл Залізнячка та Радчиха скористалися правом добровільно об’єднатися в окрему громаду.

Голова райдержадміністрації О.Ніколенко була запрошена на спільну сходку в смт Єрки  по даному питанню в серпні 2015 року, де передала вимоги та пропозиції від жителів більшої частини району  та безуспішно намагалась донести до присутніх на цьому зібранні жителів підстави необхідності об’єднання смт Єрки та с.Радчиха в Катеринопільську громаду.

Мокрокалигірська та Єрківська об’єднані територіальні громади були утворені на місцевих  виборах 25 жовтня 2015 року і отримали прямі міжбюджетні стосунки з Державним бюджетом та додатковий фінансовий ресурс у вигляді прибуткового податку з усіх доходів  громадян з 1 січня 2016 року.

Фінансова самодостатність Петраківської громади, згідно проведених як робочою групою райдержадміністрації , так і обласним фінансовим управлінням, була низькою і не змогла  б забезпечити видатки на утримання всіх бюджетних галузей на своїй території.

Кінцевий варіант перспективного плану, поданого до Кабінету Міністрів України, включає в себе вже створені на території району Єрківську та Мокрокалигірську громади та Катеринопільську об’єднану територіальну громаду, яка включає в себе решту населених пунків району, що не увійшли до вже створених громад.

Сама реформа децентралізації влади, тобто, передача повноважень і відповідальності  та значного фінансового ресурсу з Центру  на місця-громадам, викликала недовіру у населення , зокрема, на кшталт,  «немає сільської ради-немає села». Лунали звинувачення на адресу райдержадміністрації , зокрема , голови , що не потрібно взагалі поспішати з об’єднанням в громади, бо це призведе до зменшення фінансового ресурсу , а отже і можливостей , районного бюджету – з одного боку ,  не потрібно роздрібнювати район на окремі громади , а намагатися створити єдину Катеринопільську об’єднану територіальну громаду з іншого.

Норми  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  забезпечують волевиявлення будь-яких населених пунктів об’єднатися.

До того ж, в подальшому, відповідними державними органами, які розглядали пропозиції від громад про об’єднання, не вимагалося чіткого дотримання вимог Методичних рекомендацій в частині граничної чисельності жителів об’єднаної громади – не більше 8 тисяч та дотримання  граничної віддаленості між центрами об’єднаних громад не більше 20 кілометрів.

Чи стали успішними утворені об’єднані територіальні громади у вирішенні питання  наближення до населення послуг в сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, пенсійного забезпечення, охорони правопорядку, надзвичайних ситуацій, земельних відносин, міграційної служби, комунальних послуг тощо, - відповідь на це питання маютьдати самі жителі утворених громад.

Після 2016 року  відбулося зменшення надходжень, у вигляді прибуткового податку з доходів усіх громадян, до районного бюджету на 60 відсотків.   Чи вплинуло це на забезпечення функціонування бюджетної сфери, районних програм тощо , що фінансуються з районного бюджету?  - райдержадміністрація інформує про наступне.

За період 2016-2018 років районний бюджет , який наповнюється за рахунок прибуткового податку з доходів жителів районного центру та сіл, що не увійшли до складу утворених громад, повністю забезпечував функціонування всіх напрямків життєдіяльності  району.

Всі три роки  (2016-2018рр.) районна влада вчилася сама і спонукала виконкоми утворених об’ֺєднаних територіальних громад співпрацювати у відповідності до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», в частині спів фінансування бюджетних структур та соціальних програм : центральної районної лікарні, закладів освіти, культури, соціального захисту ,служб соціального захисту населення, районних програм («Турбота»,  «Медико-соціальної реабілітації інвалідів, осіб похилого віку та учасників АТО», «Призовна дільниця», « Розвитку дорожньої інфраструктури»,  «Запобігання нещасних випадків на водних об’єктах», «Утримання музичної школи», «Утримання територіального центру з надання соціальних послуг», «Підвищення енергоефективності та енергозбереження » та інших ) .

Не відразу вдавалося досягати необхідного взаєморозуміння у вирішенні питань забезпечення всіх напрямків життєдіяльності в нашому районі з виконкомами утворених громад. Для досягнення результату в деяких питаннях співробітництва потрібен був не один рік І сьогодні  можна вже сказати , що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування навчилися  розуміти один одного, а це означає  , що з утворенням до кінця 2019 року Катеринопільської об’єднаної територіальної громади і, як наслідок, ліквідацією районних державних структур відпрацьований механізм співробітництва забезпечить надання населенню всіх життєво важливих послуг.

Кадрова політика.

«Кадри вирішують все »- цей радянський вислів має сенс і сьогодні.

Після призначення головою райдержадміністрації в квітні 2014 року, громадськість та актив району поставили О.Ніколенко одне з перших запитань: «Які основні кадрові критерії будуть застосовані при формуванні команди фахівців органів виконавчої влади і чи буде враховано політичну приналежність до тих чи інших політичних сил в минулому , особливо , після подій на Майдані ?»

Відповідь голови сподобалась далеко не всім: «Професіоналізм, принциповість та порядність- і ніякої політики». Державні службовці з багаторічним стажем виконували свою роботу незалежно від зміни політичної ситуації в країні. Заробітні плати для них були на  мінімальному рівні. Тому, лише здатність вчитися, опановувати ті знання, які необхідні для виконання завдань , що ставить сьогодення- є критерієм фахового державного службовця.

За п’ять років кадрові зміни і призначення відбулися майже у всіх відділах та структурах органів виконавчої влади в районі, а на деяких посадах керівники змінювались неодноразово.

Так, були і кадрові помилки, виправлення яких коштувало немало зусиль. Але не помиляється той-хто  нічого не робить і уникає дискомфорту та неприємностей.

Сьогодні, в 2019 році, сформована команда виконавчої влади в районі відповідає вимогам часу та може справлятися з викликами , які неминучі в час змін в суспільстві.

Змінено Четвер, 16 травня 2019, 09:08

Додати коментар

Захисний код
Оновити