Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 12 червня 2018, 14:57

Робоча зустріч голови районної державної адміністрації Ольги Ніколенко з керівниками сільськогосподарських та фермерських господарств району

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

^754BC6E9E92725667BC286FFA6453F95F9B8C5FCC1579AD5AC^pimgpsh_thumbnail_win_distr 07 червня 2018 року  відбулася  робоча зустріч голови районної державної адміністрації Ольги Ніколенко з керівниками сільськогосподарських та фермерських господарств району щодо розвитку галузі за 2017 рік, в тому числі в частині сплати податків та зборів, легалізації найманих працівників, рівня розміру заробітної плати та фінансової допомоги бюджетним установам району і населенню. Також  підведено  підсумки  весняно – польової компанії 2018 року.

В заходах взяли участь керівники районних структур: фіскальної служби, Пенсійного фонду, управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури, районної філії Черкаського обласного центру зайнятост, районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області, фінансового управління.

Під час заходу обговорено ряд важливих питань, зокрема:

Ризиків  мінімізації платежів із заробітної плати, визначені операцією «Урожай – 2018 ».

Легалізація заробітної плати – запорука забезпеченої пенсії. Реєстрація на веб- порталі ПФУ.

Пріорітетні напрямки співпраці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з аграріями району.

Про стан пожежної безпеки під час збирання ранніх зернових.

Щодо недопущення вадків отруєння бдипжіл під час обробки сільськогосподарських культур. (Закон України «Про бджільництво»).

Щодо дотримання  нормативів оптимального співвідношення посівів  соняшника  у сівозмінах. Дотримання вимог щодо застосування пестицидів і агрохімікатів.

Порядки фінансування державних програм з державного бюджету для надання фінансової  підтримки аграрного сектору за ключовими напрямками у рамках державного бюджету у 2018 році (Постанова  КМУ №106 від 07.02.2018 року – «Порядок використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»,   Постанова  КМУ №107 від 07.02.2018 року -    «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», Постанова КМУ N 104 від 7 лютого 2018 р. «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

В кінці заходу відбулася демонстрація слайдів по питаннях розвитку галузі за 2017 рік, в частині сплати податків та зборів, легалізації найманих працівників, рівня розміру заробітної плати та фінансової допомоги бюджетним установам району і населенню.

Змінено Вівторок, 12 червня 2018, 15:04

Додати коментар

Захисний код
Оновити