Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 29 травня 2018, 10:53

Оголошено конкурс «Село: Кроки до розвитку»

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Оголошено конкурс мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» агроіндустріального холдингу ПАТ «Миронівський хлібопродукт», спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Кординатором конкурсу на Черкащині виступає Громадська організація «Ресурсний центр АНГО».

Грант у розмірі 50 000 грн (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» отримають25 переможців.

Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові, так і прибуткові організації: сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Черкаської області області, які подадуть до РЦ АНГО свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Черкаського, Чигиринського, Канівського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Катеринопільського районів Черкаської області.

Етапи конкурсу «Село: Кроки до розвитку»:

Ознайомитись із умовами конкурсу на сайті: http://ango.org.ua/.

Пройти тренінг із написання проектів. Для цього потрібно зареєструватись в управлінні агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури одним зі способів: за телефоном 04742- 2-32-00, за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за адресою вул.. Соборна,12, смт. Катеринопіль (райдержадміністрація, 3 поверх).

Одноденний тренінг відбудеться 5 червня 2018 року за адресою вул. Соборна, 12, смт Катеринопіль.

Змінено Вівторок, 29 травня 2018, 10:56

Додати коментар

Захисний код
Оновити