Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 01 вересня 2017, 09:01

Підсумки проведеної роботи щодо розгляду звернень громадян в управлінні агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури Катеринопільської райдержадміністрації за І півріччя 2017 року

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян“, Указу Президента України від 07.02.2008 №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"  управлінням агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  проводилася робота щодо організації прийому громадян та розгляду заяв, пропозицій і скарг.

За І півріччя 2017 року на розгляд до управління надійшло                                18 письмових звернень громадян про будівництво об’їзної дороги, сприяння в отриманні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, збільшення площі земельної ділянки під пасовище, функціонування автобусної станції в смт Катеринопіль, розвиток бджільництва та ін.

На особистому прийомі до начальника управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації звернулося 7 осіб з питань користування земельною ділянкою, посіву технічних культур, порушень санітарних правил використання земельної ділянки орендодавцем, отримання нетеля на безоплатній основі.

Всі звернення, що надходять до управління, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Інформування авторів звернень відбувається у термін, передбачений нормативними документами щодо розгляду звернень громадян. На всі питання, порушені у зверненнях, заявникам надано вичерпні, аргументовані відповіді, або рекомендації щодо можливих шляхів вирішення порушених питань.

Стан роботи зі зверненнями громадян висвітлюється на сторінках офіційного веб - сайту Катеринопільської райдержадміністрації в розділі «Агропромисловий розвиток».

У  визначені графіками дні в  управлінні агропромислового  і економічного розвитку та інфраструктури Катеринопільської райдержадміністрації працює прямий телефонний зв’язок з населенням району „Гаряча лінія“. Інформація про проведення „Гарячих ліній“ щомісячно оприлюднюється на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у розділі «Звернення громадян».

Змінено П'ятниця, 01 вересня 2017, 09:05

Додати коментар

Захисний код
Оновити