Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 08 серпня 2017, 08:02

Конкурс з визначення переможців по Програмі розвитку та підтримки аграрного сектору у Катеринопільському районі за пріоритетними напрямками на 2017-2020 року

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки Програмі розвитку та підтримки аграрного сектору у Катеринопільському районі за пріоритетними напрямками на 2017-2020 року у 2017 році.

Відповідно до Порядку використання коштів місцевого бюджету на реалізацію Програми розвитку та підтримки аграрного сектору у Катеринопільському районі за пріоритетними напрямками на 2017-2020 року (затверджено рішенням сесії районної ради від 28 липня 2017 року № 13-12/VІІ), Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, з дня оприлюднення оголошення, а закінчує за о 16. год. 00 хв. 15 вересня 2017 року.

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, подаються в Управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури Катеринопільської райдержадміністрації   за адресою 20540, вул. Соборна 12, смт Катеринопіль, Черкаська область (приміщення райдержадміністрації, 3 поверх).

Заявники (юридичні та фізичні особи) на одержання фінансової підтримки подають до Комісії наступні основні документи:

а) заявку на одержання фінансової підтримки, за встановленою Управлінням формою;

б) довідку про банківські реквізити;

в) письмове зобов’язання повернути у місячний термін до місцевого бюджету кошти у разі встановлення фактів нецільового використання;

г) перелік документів, визначених відповідно до напрямів фінансової підтримки.

Додатково  суб’єкти господарювання подають:

а) довідку податкового органу  про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів до бюджетів всіх рівнів;

б) баланс (Звіт про фінансовий стан) форма № 1, Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) форма № 2, складені за формою згідно з додатком 1 до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітност" або   – баланс (форма № 1-м), Звіт про фінансові результати (форма № 2-м) Фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва, складений за формою згідно з додатком 1 до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб’єктів малого підприємництва", або податкову декларацію – для платника єдиного податку,  за попередній рік.

 

Конкурс проводиться за заходами  Програми:

  1. Фінансова підтримка фермерських господарств, сімейних ферм  та особистих селянських господарств по вирощуванню ВРХ:

-   шляхом  відшкодування вартості витратних матеріалів для здійснення штучного осіменіння маточного поголів’я великої рогатої худоби в господарствах, які утримують  від 3 –х корів, шляхом повернення коштів у розмірі 100 відсотків  вартості витратних матеріалів, за штучно осіменену корову в поточному році, але не більше, ніж раз на рік;

-  шляхом відшкодування за нарощування поголів'я надається господарствам, які наростили  поголів'я корів, малої рогатої худоби, свиней, птиці більше, ніж у попередньому році  в  розмірах :

за 1 голову дійного стада -1,0 тис. грн.;

за 1 голову малої рогатої худоби (вівці)(основне стадо) -500,0 грн.;

за 1 голову свиней (основне стадо) - 200,0 грн.;

за 100 голів птиці (приріст поголів'я) - 60,0 грн.

Для одержання фінансової підтримки  одержувачі коштів,  окрім основних подають до Комісії наступні документи:

-  копії первинних документів, які підтверджують придбання матеріалу для штучного осіменіння(для одержувачів зазначених у абзаці 1  пункту  3.1.2);

-  акт про кількість  маточного поголів’я  ВРХ, якому здійснено осіменіння (для одержувачів зазначених у абзаці 1  пункту  3.1.2).

- звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (№24- річна),(№24  сг – місячна) , за місяць, що передує місяцю подачі документів на участь у конкурсі, затверджений  наказом Державної служби статистики України від 01.08.2016 № 136, станом на перше січня поточного року та перше число місяця, що передує прийняттю документів.

Критеріями визначення одержувача коштів за Програмою є:

-  утримання і розведення худоби вітчизняної селекції;

-  діяльність у галузі молочного скотарства;

-  використання  енергозберігаючих технологій;

-  ведення виробничої  діяльності  в рамках реалізації інноваційного проекту;

-  кількість  створених додаткових робочих місць;

-  готовність спрямування частини  власних коштів на соціальну сферу населеного пункту

  1. 2. Підтримка розвитку бджільництва:

-  відшкодування 50 відсотків  вартості матеріалів та обладнання для облаштування  пасіки (вулики нові, медогонки), але не більше  500,0 грн. на 1  нову бджолосім'ю. Одержувачами фінансової  підтримки можуть бути   пасічники – мешканці Катеринопільского району (далі – одержувачі) на конкурсних засадах.

-  на закупівлю племінного матеріалу та створення племінних пасік для особистих селянських господарств, фізичних осіб підприємців, приватних підприємств, селянських фермерських господарств, відповідно до Програми можуть бути   пасічники  власники ОСГ, ФОП, ПП, СФГ    – (далі – одержувачі) на конкурсних засадах.

Для одержання компенсації одержувачі коштів,  окрім основних документів, подають до Комісії наступні документи:

- ветеринарний паспорт на пасіку;

- копії платіжних документів на обладнання та матеріали (рахунок, платіжне доручення, видаткова накладна) (для одержувачів зазначених у пункті 3.2.2)

- копії  платіжних документів на  придбання племінних бджолосімей (рахунок, платіжне доручення, видаткова накладна); (для одержувачів зазначених у пункті 3.2.3);

- акт про передачу (продаж) і закупівлю племінних бджолосімей (для одержувачів зазначених у пункті 3.2.3).

Критеріями визначення одержувача коштів за Програмою є:

-  розведення і утримання племінних бджолосімей;

-  наявність досвіду у даній сфері;

- утримання  більшої кількості бджолосімей (не менше десяти);

- кількість створених  додаткових робочих місць;

- проведення  діяльності з селекційно – племінної роботи;

- готовність спрямування частини  власних коштів на соціальну сферу населеного пункту.

  1. Садівництво та ягідництво.

Одержувачами  фінансової підтримки відповідно до Програми можуть бути   фермерські господарства, особисті селянські, фізичні особи - підприємці– (далі – одержувачі) на конкурсних засадах.

Фінансова підтримка здійснюється шляхом  компенсації 50% вартості  нових саджанців плодово-ягідних культур особистим селянським господарствам, фермерським господарствам, фізичним особам - підприємцям на площі від 1 га, але не більше, ніж 40 тис. грн. на одного суб'єкта господарювання.

Для одержання фінансової підтримки  одержувачі коштів,  окрім основних документів, подають до Комісії наступні документи:

-  копії документів, що посвідчують право власності чи оренди земельної ділянки на період: для ягідництва 3-5 років, для садівництва не менше 20 років;

-  копії накладних, платіжних доручень та договорів на придбання посадкового матеріалу або інші підтверджуючі документи про оплату посадкового матеріалу;

-  акт виконаних робіт по посадці саду.

Критеріями визначення одержувача коштів за Програмою є:

-  використання  під насадження плодово – ягідних культур  більшої площі ;

-  використання  енергозберігаючих та новітніх  технологій вирощування культур;

-  застосування біологічних препаратів при вирощування  плодово-ягідних культур

-  кількість створених додаткових робочих місць;

-  вирощування культур вітчизняної селекції;

-  готовність спрямування частини  власних коштів на соціальну сферу населеного пункту.

  1. Вирощування гречки.

Одержувачами  фінансової підтримки відповідно до Програми можуть бути   фермерські господарства, особисті селянські господарства , фізичні особи – підприємці, які мають посіви гречки – (далі – одержувачі) на конкурсних засадах.

Фінансова підтримка здійснюється шляхом  надання дотації на посів гречки в розмірі 200 грн. за гектар особистим селянським господарствам, фермерським господарствам, фізичним особам підприємцям.

Для одержання фінансової підтримки  одержувачі коштів,  окрім основних документів, подають до Комісії наступні документи:

-  копії документів, що посвідчують право власності чи оренди земельної ділянки ;

-  копії  платіжних документів (накладних , платіжних доручень та договорів на придбання матеріальних цінностей, посадкового матеріалу, а також підтверджуючі документи на виконання робіт - акт виконаних робіт тощо);

-  копії документів, підтверджуючих походження посадкового матеріалу;

-  звіт за формою № 4-сг "Посівні площі сільськогосподарських культур під урожай 201__ року", затвердженою наказом Державної служби статистики України від 02.07.2014 № 206 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського господарства". (завірені належним чином).

Критеріями визначення одержувача коштів за Програмою є:

-  використання  енергозберігаючих та новітніх  технологій вирощування культур;

-  застосування біологічних препаратів при вирощуванні культури;

-  кількість створених додаткових робочих місць;

-  готовність спрямування частини  власних коштів на соціальну сферу населеного пункту.

5.Розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.

Одержувачами  фінансової підтримки відповідно до Програми можуть бути   сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, членами яких є:  особисті селянські, фермерські господарства, фізичні особи та підприємці – сільськогосподарські товаровиробники на конкурсних засадах.

  1. 3.5.2 Фінансова підтримка здійснюється шляхом   компенсації  90 відсотків  вартості сільськогосподарської техніки, обладнання та устаткування (з урахування сум податку на додану вартість),  доїльного обладнання та обладнання для переробки , зберігання молока, обладнання для заготівлі та переробки кормів, але не більше,  ніж  140 тис. грн.

Під відшкодовування потрапляє сільськогосподарська техніка, обладнання та устаткування вітчизняного та зарубіжного виробництва, як нова так і та, що була у використанні, але  не більше 3-х років.

Для одержання фінансової підтримки  одержувачі коштів,  окрім основних документів, подають до Комісії наступні документи:

а) на отримання часткового відшкодування вартості сільськогосподарської техніки, обладнання та устаткування вітчизняного та зарубіжного виробництва, як нового так і того, що було у використанні, кооперативи надають:

- проект розвитку (бізнес-план) з визначенням пріоритетного напряму діяльності;

- кошторис (рахунок) на придбання сільськогосподарської техніки, обладнання та устаткування.

- копію  договору на придбання матеріальних цінностей;

- копії платіжних документів, що підтверджують оплату 10 відсотків вартості сільськогосподарської техніки, обладнання та устаткування, заявленої у кошторисі (рахунку);

б) для отримання часткового  відшкодування  витрат на обладнання та устаткування  одержувачі коштів подають:

- довідку про кількість корів, видану сільською, селищною радою, об’єднаною територіальною громадою не пізніш, як за два тижні до дня її подання у довільній формі;

- копії паспортів великої рогатої худоби;

- копії платіжних документів та технічної документації на доїльне обладнання, обладнання для переробки, зберігання молока,

- обладнання для заготівлі та переробки кормів.

Критеріями визначення одержувача коштів за Програмою є:

-  використання  енергозберігаючих технологій;

-  ведення виробничої  діяльності  в рамках реалізації інноваційного проекту;

-  готовність спрямування частини  власних коштів на соціальну сферу населеного пункту;

-  наявність матеріально-технічної бази;

-  збільшення чисельності членів кооперативу;

-  більший обсяг продукції (послуг), що вироблено (надано) членами кооперативу.

 

Інформація щодо конкурсу

Телефон для довідок: 2-32-00.

Змінено Вівторок, 08 серпня 2017, 08:10

Додати коментар

Захисний код
Оновити