Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Агропромисловий розвиток

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на  приміський  автобусний маршрут загального користування, який не виходить за межі території району

 

№ об’єкта конкурсу

№  рейсу

Назва маршруту

Протяжність маршруту, км

Час відправлення з кінцевих пунктів

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Режим руху

Мін.кількість автобусів та місць для сидіння

Кількість* за параметрами комфортності

1.

103

Катеринопіль-Стійково

26,0

 

05.55- 07.00

 

10.15-11.20

 

13.15-14.20

 

06.55

08.00

 

11.15-

12.30

 

14.15-

15.20

 

пн,ср,пт,нд.

Звичайний

2 від21

-

Основні умови конкурсу на перевезення пасажирів:

Конкурс  на перевезення  пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до статей 7,44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування » зі змінами  та 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання  послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Ці умови конкурсу визначають умови перевезень пасажирів на приміському автобусному  маршруті загального користування , який не виходить за межі території району, що повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:

1.Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.

2.Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.

3. Захист прав споживачів під час їхнього транспортного обслуговування.

4.Забезпечення надійності, комфортності та безпечності транспортних засобів, що працюватимуть на  маршруті.

5.Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення пільгових категорій громадян;перевезення пасажирів у звичайному режимі руху за тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством).

6.Здійснення обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків та багажу на транспорті згідно із законодавством.

7.Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

8.Використання на маршруті сертифікованих автобусів  класів 1 та 2, з кількістю місць для сидіння не менше 21.

9. Забезпечення утримання у належному технічному і санітарному станах рухомого складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення проведення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.

10.Використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають діючим державним стандартам з екологічної безпеки.

11.Визначення місцями зупинки автобусів автостанцій, а в разі їх відсутності – місць розташування автопавільйонів з відповідною інформацією про рух автобусів.

12.Забезпечення регулярності руху не менше 98 відсотків від затвердженого розкладу руху.

13.Можливість надання допоміжних послуг , пов’язаних з перевезенням.

14.Забезпечення оновлення рухомого складу.

15.Створення конкурентного середовища.

16.Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміський автобусний маршрут загального користування транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

17.Використання на приміському автобусному  маршруті загального користування автобусів, які є власністю, спів власністю перевізника або взяті в лізинг.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником –претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) .

Конверт (пакет) з позначкою №1 містить документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) з позначкою №2-документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Документи на конкурс приймаються до 16-00 14.06.2019 року у конверті, на якому зазначається назва претендента і адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі», за адресою: 20500, смт Катеринопіль, вул.Соборна, 12 , Катеринопільська районна державна адміністрація,  управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації.

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний  об’єкт конкурсу  окремо :

-  Заяву на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  (додаток 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081,  із змінами (далі – Порядок));

- Відомості  про автобуси, які будуть використовуватися  на автобусному маршруті  (додаток 2 до Порядку);

- Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку);

- Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу) (додаток 4 до Порядку);

- Документ, що підтверджує  внесення плати за участь  у конкурсі.

Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: 20500, смт Катеринопіль,              вул.Соборна, 12, Катеринопільська районна державна адміністрація управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  .

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться  26.06.2019 року, о 11.00 за адресою: смт Катеринопіль, вул.Соборна,12, 3-й поверх, мала зала засідань .

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04742) 2-32-00

З початком весняно – польових робіт сільгосптоваровиробники широко застосовують отрутохімікати для обробки посівів. Юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту рослин зобов’язані дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння. В минулому році  у зв’язку із порушеннями при масовому застосуванні на посівних площах сільськогосподарських рослин пестицидів, почастішали випадки отруєння та загибелі бджіл.

Відповідно до статті 37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це органи місцевого самоврядування та пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ.

При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і термін дії токсичності препарату.

Відповідно до пункту 7 «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб   і   отруєнь   бджіл»   власників   пасік   оповіщають   за три доби до хімобробок з зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця ( у  радіусі    7 км), часу і способу проведення обробки. Вказують час ізоляції бджіл.         Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години. Не допускають обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

Згідно підпункту 5.26 пункту 5 «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України» забороняється проведення авіаційних обробок пестицидами всіх груп токсичності з метою боротьби з шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, лісових та інших угідь, які розташовані ближче:
а) 5 км від місця постійного перебування медоносних пасік;    
б) 2 км від рибогосподарських водойм, відкритих джерел водопостачання, місць випасу домашніх тварин, об'єктів природно-заповідного фонду (заповідників, національних парків, ботанічних і зоологічних  заказників і т. д.);
в) 1 км від населених пунктів, тваринницьких і птахівничих ферм, а також посівів сільськогосподарських культур, які вживаються в їжу без термічної обробки, садів, виноградників і місць проведення інших сільськогосподарських робіт.
Відповідно до статті 38 Закону України «Про бджільництво» порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України. Зокрема відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні  у:
а) неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин;
б) порушенні технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» порушення законодавства про пестициди і агрохімікати тягне за собою цивільну, дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством. Зокрема, відповідальність несуть особи, винні у:
-     приховуванні або перекрученні інформації, що могло спричинити або спричинило загрозу життю та здоров'ю людини, а так само майну і навколишньому природному середовищу;
-     недотриманні вимог стандартів, санітарних норм і правил та інших нормативних документів під час виробництва, транспортування, зберігання пестицидів, агрохімікатів і технічних засобів їх застосування;
-     забрудненні пестицидами і агрохімікатами понад допустимі рівні сільськогосподарської сировини, кормів, харчових продуктів, ґрунту, води, повітря;
-     порушенні регламентів та санітарних норм і правил транспортування, зберігання, торгівлі та застосування пестицидів і агрохімікатів;
-     застосуванні пестицидів, агрохімікатів, технічних засобів, які не пройшли державних випробувань, реєстрації, перереєстрації;
- невиконанні законних вимог посадових осіб, які здійснюють державний нагляд і          контроль;
- використанні завідомо фальсифікованих пестицидів і агрохімікатів.
Для попередження випадків отруєння та загибелі бджіл внаслідок порушення вимог чинного законодавства щодо використання пестицидів та агрохімікатів при обробці посівів сільськогосподарських рослин нагадуємо про відповідальність згідно із Законами України.

Крім того звертаємо увагу на наявність зручних для використання як пасічниками так і агровиробниками інтернет-ресурсів, зокрема системи моніторингу «GRAND EXPERT» (веб-сайт: www grand.expert.), використання яких покращить комунікацію між ними та стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

До складу регіональної робочої групи входять представники Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, а також представники громадськості та агропідприємств Черкаської області.

Засідання регіональної робочої групи проводяться кожну другу та четверту середу місяця об 11 год. 00 хв., а у разі необхідності негайного реагування на ситуацію – невідкладно.

Для довідок  та запису  звертатися за телефоном: (0472) 33-00-27 або за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 244.

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги. З графіком роботи мобільних точок доступу можна ознайомитися за посиланням: http://uprav.ck.minjust.gov.ua/hrafik/.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № ПО (набрала чинності 22.02.2019) внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (чинна з 28.02.2018) (далі - Порядок), яким, зокрема, визначено, що документи на дотацію за молодняк великої рогатої худоби, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, приймаються до 1 квітня поточного року, у разі наявності молодняка в господарстві на момент подання документів.

Відповідно до статті 3 Бюджетного кодексу України бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.

Фізичні особи, яким було нараховано та виплачено у попередньому році дотацію за молодняк великої рогатої худоби за повні 8 місяців утримання та які мають намір отримати дотацію за молодняк, що досяг віку від 12 до 13 місяців у січні-лютому поточного року, мають право на відповідну дотацію у 2019 році згідно з пунктом 9 Порядку.

Під урожай 2019 року всіма категоріями господарств району посіяно 9090 га озимих зернових культур ( в тому числі по сільськогосподарських підприємствах  6790 га), з них: оз. пшениці – 8200 / 8200 га (с/г – 6200/7033  га),          оз. жита  - 40 га (с/г - 40 га), оз. ячменю – 850/850 га (с/г – 550/550 га).  Крім того в агроформуваннях району посіяно  1622 / 1508 га озимого ріпаку, посіви якого на сьогоднішній день знаходяться в  доброму 90 % та 10 % в задовільному стані. Щодо посівів озимих зернових культур, то в доброму стані знаходяться 90 % посівів, в задовільному 10 %  площ.

З метою боротьби з мишовидними гризунами з осені оброблено  11 тис. га озимих зернових та технічних культур.

Станом на 20.03.2019 року підживлено озимих культур на площі 11 тис. га, що становить 105 % до посіяних площ, крім того озимого ріпаку 1622 га., що становить 100% до посіяних площ.

Станом  на  20.03.2019 року закрито вологи на площі  33200  га, що становить 84 %  від посівних площ ярого клину.

Великий  обсяг  робіт  проводиться по хімзахисту   сільськогосподарських  культур. Це  і  протруєння  насіння,  хімічна  прополка  озимих  культур,  а  також  боротьба  з  шкідниками  та  хворобами    рослин.  Проведено захист озимих культур на площі  8800 га, що становить 97 %.

Розпочато посів ярих культур, посіяно  50 га ячменю – 6 %, 80 га гороху – 20 % та 10 га овесу – що становить 17 % до плану.

За попередніми підрахунками для проведення комплексу весняно-польових робіт в районі потрібно 369,6 млн. грн., з них власні кошти підприємств – 321,1млн.грн. На паливно – мастильні матеріали потреба складає  – 47,5 млн. грн., мінеральні добрива  –  58,5 млн. грн., засоби  захисту рослин  - 29,1 млн. грн., запчастини та ремонт техніки – 20,1млн.грн.

Станом на 20.03.2019 року освоєно коштів у сумі 75 млн. грн., планується залучити кредитні кошти в сумі  165 млн. гривень.

Аграрії району продовжують засипку насіння, закупівлю та  накопичення мінеральних добрив, паливо – мастильних матеріалів, засобів захисту рослин.

Забезпеченість господарств  кондиційним насінням ярих зернових культур становить  95 % до планових показників  або  2000 тонн (потреба - 2245 тонн), з них: 170 т ярого ячменю, 6,6 т вівса,  112 тонн гороху , 2 т  гречки.  Крім того, 650 тонн сої (потреба - 900 тонн).

Агроформуваннями району придбано 6100 тонн мінеральних добрив, що становить 95 % до потреби (6200т).

Станом на 20.03. 2019 року закуплено 650 т дизельного пального, (640 т – потреба) що становить 102 %  та 240 т бензину (потреба – 170 т.),  масло – в наявності 5 тонн  (6 тонн – потреба) –  83 %. Використано 165 т дизельного палива та 55 т бензину.

Придбано  2,5 тонн пестицидів, з них: інсектицидів – 0,6 т, фунгіцидів – 0,7 т , гербіцидів – 1,1 т, біопрепаратів – 0,1т.

До проведення  комплексу весняно – польових робіт підготовлено 95 % тракторів, 98 % сівалок, 95 % культиваторів,  90 % іншої ґрунтообробної техніки.

Посилення охорони праці в сільськогосподарському виробництві це запорука запобіганню виробничого травматизму в поточному році при проведенні весняно – польових робіт

З пожвавленням робіт в агропромисловому виробництві зростає, в порівнянні із зимовими місяцями, кількість зайнятих на ручних роботах працівників, у першу чергу, на технологічному обслуговуванні та забезпеченні роботи посівних та інших машино – тракторних агрегатів. Все це об’єктивно збільшує вірогідність травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці і внаслідок неналежної організації робіт.

Умови праці у сільськогосподарському виробництві мають свої особливості. В основному польові роботи виконуються на значній відстані від центральної садиби і тракторної бригади. Через це понижується контроль за безпекою працюючих зі сторони адміністрації господарства. У цих умовах підвищується особиста відповідальність механізаторів за безпеку проведення робіт.

Проведення весняно – польових робіт вимагає від роботодавців певних матеріальних затрат та зусиль по запобіганню виробничого травматизму, збереження життя і здоров’я працюючих.

Управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури    райдержадміністрації наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони посилити профілактичну роботу по запобіганню виробничого травматизму в поточному році при проведенні весняно – польових робіт; організувати роботу згідно Правил з охорони праці в сільськогосподарському виробництві; дотримуватись нормативних актів з охорони праці.

Інформація про земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, які включено до переліку земельних ділянок,

права на які буде виставлено на земельні торги Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області у 2019 році

№ з/п

Місце розташування земельної ділянки

Площа земельної  ділянки, га

Цільове призначення

(функціональне використання)

Кадастровий номер земельної ділянки ( у разі наявності)

1

2

3

4

5

Катеринопільський район

1

Пальчиківська сільська рада

15,2621

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (багаторічні насадження)

7122285000:03:004:0500

2

Гончариська  сільська рада

7,6000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

 

3

Ступичненська  сільська рада

10,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7120685500:02:001:0682

4

Ступичненська  сільська рада

6,6000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7120685500:02:001:0383

5

Ступичненська  сільська рада

1,3000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

 

6

Гончариська  сільська рада

12,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122281500:03:004

7

Гончариська  сільська рада

15,000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122281500:04:001

8

Потоківська сільська рада

19,9992

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122286000:03:001:0250

9

Шостаківська сільська рада

8,6007

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122287800:04:002:0006

10

Кайтанівська сільська рада

6,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122282500:04:002

11

Кайтанівська сільська рада

4,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122282500:03:001

12

Кайтанівська сільська рада

27,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122282500:03:001

13

Кайтанівська сільська рада

15,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122282500:04:002

14

Пальчиківська сільська рада

22,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122285000:03:003

15

Катеринопільська селищна рада

2,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122255100:04:001

16

Катеринопільська селищна рада

2,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122255100:02:001

17

Катеринопільська селищна рада

1,6000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122255100:02:001

18

Катеринопільська селищна рада

1,4000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

712225510:02:002

19

Катеринопільська селищна рада

4,0000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122255100:03:001

20

Катеринопільська селищна рада

1,8000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122255100:02:002

21

Кайтанівська сільська рада

4,000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7122282500:04:002

 

ВСЬОГО

187,1620

 

 

Державне підприємство «Черкаський науково – дослідний  інститут землеустрою» листом 31.01.2019 №22-28-0.5-112/2-19 оголошує про проведення електронних земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок, організатором яких є Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області, виконавцем – Державне підприємство «Черкаський науково – дослідний  інститут землеустрою».

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах Потоківської сільської ради Катеринопільського району Черкаської області площею 19,9992 га, з кадастровим номером 7122286000:03:001:0250, призначено о 09:00 год., 15.03.2019 на сайті СЕТАМ – https//land.setam.net.ua/auctions.

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах Гончариської сільської ради Катеринопільського району Черкаської області площею 7,5994 га, з кадастровим номером 7122281500:03:001:0024, призначено о 09:00 год., 15.03.2019 на сайті СЕТАМ – https//land.setam.net.ua/auctions.

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах Шостаківської сільської ради Катеринопільського району Черкаської області площею 8,6007 га, з кадастровим номером 7122286800:04:002:0006, призначено о 09:00 год., 15.03.2019 на сайті СЕТАМ – https//land.setam.net.ua/auctions.

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах Кайтанівської сільської ради Катеринопільського району Черкаської області , призначено о 09:00 год., 15.03.2019 на сайті СЕТАМ – https//land.setam.net.ua/auctions:

-         кадастровий номер 7122282500:03:001:0096, площею – 3,8756 га;

-         кадастровий номер 7122282500:03:001:0095, площею – 16,3275 га;

-         кадастровий номер 7122282500:04:002:0132, площею – 15,4499 га;

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах Ступичненської сільської ради Катеринопільського району Черкаської області , призначено о 09:00 год., 15.03.2019 на сайті СЕТАМ – https//land.setam.net.ua/auctions:

-         кадастровий номер 7122287000:02:002:0063, площею – 6,5998 га;

-         кадастровий номер 7122287000:03:002:0032, площею – 1,2999 га;

-         кадастровий номер 7122287000:03:001:0152, площею – 9,9999 га;

В зв’язку із змінами до Постанови КМУ від 07.02.2018 року №106 постановою КМУ від 24.10.2018  року №911 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» є можливість отримати державну субсидію фермерським господарствам:

- новоствореним фермерським господарствам (створені не раніше 01.01.2016 року) на 1 га угідь в розмірі 3000 грн., але не більше 60,0 тис.грн. на 1 фермерське господарство. ДАНА ПРОГРАМА ДІЄ ТА БУДЕ ДІЯТИ В НАСТУПНОМУ РОЦІ.

- для фермерських господарств (крім новостворених) на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 р. був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30000 гривень. ДАНА ПРОГРАМА ДІЄ ДО КІНЦЯ РОКУ.

Доповнити Порядок пунктами 11-1 і 11-2 такого змісту:

“11-1. Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення, але не раніше 1 січня 2016 р.) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.

Для отримання бюджетної субсидії новостворені фермерські господарства подають регіональним відділенням Укрдержфонду заявку та підтвердні документи, передбачені пунктом 6 цього Порядку.

Регіональні відділення Укрдержфонду формують реєстри новостворених фермерських господарств, яким виділяється бюджетна субсидія, і подають їх до 10 числа поточного місяця Укрдержфонду у паперовому вигляді та в електронній формі.

Реєстр новостворених фермерських господарств, яким виділяється бюджетна субсидія, містить інформацію про повне найменування, код згідно з ЄДРПОУ юридичної особи або документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) фізичної особи - підприємця; площу земель сільськогосподарського призначення; суму коштів, що підлягає виплаті.

Укрдержфонд формує зведений реєстр, який подає до 15 числа поточного місяця Мінагрополітики.

Мінагрополітики погоджує до 20 числа поточного місяця на підставі наданого Укрдержфондом реєстру новостворених фермерських господарств, яким виділяється бюджетна субсидія, розподіл бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті для фінансової підтримки фермерських господарств за відповідним напрямом, та перераховує кошти до Укрдержфонду у межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань.

Укрдержфонд протягом п’яти робочих днів з дати отримання коштів від Мінагрополітики перераховує їх на поточні рахунки новостворених фермерських господарств та протягом двох робочих днів інформує Мінагрополітики про перерахування коштів.

11-2. Фермерським господарствам, передбаченим пунктом 3 цього Порядку (крім новостворених), у 2018 році виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 р. був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30000 гривень.

Для  отримання  бюджетної  субсидії  фермерські  господарства, зазначені в абзаці першому цього пункту, подають регіональним відділенням Укрдержфонду заявку та підтвердні  документи, передбачені пунктом 6 цього Порядку.

Регіональні відділення Укрдержфонду формують реєстри фермерських господарств, яким виділяється бюджетна субсидія, та подають їх до 10 числа поточного місяця Укрдержфонду у паперовому вигляді та в електронній формі.

Реєстр фермерських господарств, яким виділяється бюджетна субсидія, містить інформацію про повне найменування, код згідно з ЄДРПОУ юридичної особи або документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) фізичної особи - підприємця; площу земель сільськогосподарського призначення; суму коштів, що підлягає виплаті.

Укрдержфонд формує зведений реєстр, який подає до 15 числа поточного місяця Мінагрополітики.

Мінагрополітики погоджує до 20 числа поточного місяця на підставі наданого Укрдержфондом реєстру фінансової підтримки фермерських господарств розподіл бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті для фінансової підтримки за відповідним напрямом, та перераховує кошти до Укрдержфонду у межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань.

Укрдержфонд протягом п’яти робочих днів з дати отримання коштів від Мінагрополітики перераховує їх на поточні рахунки фермерських господарств та протягом двох робочих днів інформує Мінагрополітики про перерахування коштів

До Черкаського відділення Укрдержфонду підтримки фермерів необхідно надати:

  1. Фінансовий звіт баланс за попередній рік (для новостворених за останній квартал);
  2. Копія статуту із зазначеними членами фермерського господарства на 01.01.2018 року та на період отримання;
  3. Витяг з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб (із зазначенням відсутності справ про банкрутство);
  4. Витяг із реєстру майнових прав  (із  зазначенням  відомості про право власності чи користування земельними  ділянками);
  5. Довідка ДФС про відсутність заборгованості із зборів та податків (*ДОВІДКА ПОВИННА ДАТУВАТИСЯ  1 ГРУДНЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ В ЦЬОМУ РОЦІ);
  6. Довідка  з банківськими реквізитами;
  7. Заява на отримання допомоги заповнюється в Черкаському відділенні  Укрдержфонду  підтримки  фермерів при подачі  документів. ФОРМИ ЗАЯВОК ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ЗАТВЕРДЖЕННІ В МІНЮСТІ.

 

КІНЦЕВИЙ  ТЕРМІН ПОДАЧІ    9 ГРУДНЯ  2018 РОКУ.

 

 

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 11